کد خبر: 6674
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۶/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۲:۲۶

    با حضور جمعی از مسئولین و خیرین استان مؤسسه همدلان خوزستان رسماً افتتاح گردید .   به گزارش خوزستان  سرافراز : امشب رسماً مؤسسه  همدلان خوزستان که توسط جمعی از خیرین استان تاسیس شده است با حضور دکتر هوشمند صفایی مدیر کل تعاون ، رفاه و کار اجتماعی ، مهندس جلیلی مدیر عامل نمایشگاه بین المللی استان خوزستان ، دکتر زرین آبادی استاد دانشگاه ، مهندس حاج اکبر جمالپور ، مهندس حاتمی و جمعی از خیرین استان و مدیران  کلانشهر اهواز افتتاح گردید .  مهندس سهراب کیانپور مدیر عامل مؤسسه ضمن خوش آمد به مدعوین محترم به ارائه اهداف و رزومه مؤسسه از زمان تاسیس تا به امروز و افتتاح رسمی پرداخت که شامل عضو گیری مؤسسه در حدود ۱۱ هزار عضو در سطح استان و همینطور شناسایی و تحت پوشش قرار دادن ۱۴۰۰ نفر از نیازمندان استان توسط موسسه همدلان خوزستان خبر دادند . مهندس کیانپور افزود : امید است  با تلاش جمعی و خالصانه بتوانیم علاوه بر کمک و تحت پوشش بردن نیازمندان در زمینه های اجتماعی ، عمرانی و فرهنگی و همینطور کارآفرینی و اشتغال برای جوانان استان گام های بلندی برداشته و مددرسان تعدادی از هم استانی های عزیزمان باشیم .  دکتر پیام  قائم…

 

 IMG-20150727-WA0005

با حضور جمعی از مسئولین و خیرین استان مؤسسه همدلان خوزستان رسماً افتتاح گردید .

 

به گزارش خوزستان  سرافراز :

امشب رسماً مؤسسه  همدلان خوزستان که توسط جمعی از خیرین استان تاسیس شده است با حضور دکتر هوشمند صفایی مدیر کل تعاون ، رفاه و کار اجتماعی ، مهندس جلیلی مدیر عامل نمایشگاه بین المللی استان خوزستان ، دکتر زرین آبادی استاد دانشگاه ، مهندس حاج اکبر جمالپور ، مهندس حاتمی و جمعی از خیرین استان و مدیران  کلانشهر اهواز افتتاح گردید . 

مهندس سهراب کیانپور مدیر عامل مؤسسه ضمن خوش آمد به مدعوین محترم به ارائه اهداف و رزومه مؤسسه از زمان تاسیس تا به امروز و افتتاح رسمی پرداخت که شامل عضو گیری مؤسسه در حدود ۱۱ هزار عضو در سطح استان و همینطور شناسایی و تحت پوشش قرار دادن ۱۴۰۰ نفر از نیازمندان استان توسط موسسه همدلان خوزستان خبر دادند .

مهندس کیانپور افزود : امید است  با تلاش جمعی و خالصانه بتوانیم علاوه بر کمک و تحت پوشش بردن نیازمندان در زمینه های اجتماعی ، عمرانی و فرهنگی و همینطور کارآفرینی و اشتغال برای جوانان استان گام های بلندی برداشته و مددرسان تعدادی از هم استانی های عزیزمان باشیم .

 دکتر پیام  قائم مقام موسسه و استاد دانشگاه از اهداف فرهنگی و همچنین پروژه پژوهشی در دست اقدام موسسه بنام : دانشنامه ” قرآن و قرآن پژوهی در خوزستان” که با کمک ۱۶ تن از اساتید دانشگاه در حال انجام است نام بردند .

در ادامه مدعوین حاضر در نشست و همچنین معاونت هنری موسسه مهندس جعفری به ارایه راهکار و روش های حمایتی و راهبردی و هم اندیشی  در خصوص آینده ی موسسه پرداختند .

در پایان  پیمان نجف پور ” سخنگو ” و ”’ معاونت رسانه ای ” مؤسسه ضمن تشکر و قدردانی از حضور و تشریف فرمایی مدعوین محترم و ارائه جامع اهداف و چشم انداز آینده ی موسسه به جمع بندی راهکارهای عنوان شده در جلسه پرداختند .

نجف پور همچنین عنوان کرد :  موسسه همدلان  فقط در انتظار حمایت مسئولین و خیرین نخواهد ماند و با همت و پشتکار و عزم راسخ اعضای مؤسسه تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم در راه اهداف یاد شده گام های بلندی برداشته و مددرسان خانواده های نیازمند و کم بضاعت و بخصوص جوانان استان محروممان باشیم که قطعاً چنین خواهد شد .

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک