کد خبر: 6833
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۷/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۲:۲۰

مدیرکل هواشناسی خوزستان از ادامه وضعیت شرجی تا پایان هفته جاری خبر داد.

خوزستان سرافراز، کوروش بهادری با اعلام بالاترین میزان رطوبت صبح امروز شهرستان‌های استان، اظهار کرد: صبح امروز ماهشهر با ۸۹ درصد بالاترین میزان رطوبت و شرجی را داشته است. بر اساس گزارش ایستگاه‌های هواشناسی در استان پس از شهرستان ماهشهر، هندیجان با ۷۳ درصد، اهواز با ۶۸ درصد، آبادان با ۶۰ درصد، دزفول با ۵۷ درصد و شادگان با ۵۳ درصد بیشترین میزان رطوبت را در استان داشته‌اند.

وی در خصوص وضعیت امروز هوای استان نیز گفت: بررسی نقشه​های پیش​یابی کماکان جنوبی بودن جریانات جوی را تا آخر هفته آینده بر روی استان نشان می​دهد که موجب وقوع شرجی با شدت ضعف در استان خواهد بود.

 

مدیرکل هواشناسی خوزستان اظهار کرد: در نیمه غربی استان نیز به علت وزش بادهای قابل ملاحظه در برخی ساعات احتمال برخاستن غبار وجود دارد. در لایه میانی جو نیز در همین مدت سامانه پرفشاری جنب قاره​ای بر روی منطقه مستقر است که موجب افزایش نسبی دما می​شود.

 

بهادری افزود: در ۲۴ ساعت گذشته اهواز و آبادان با ۵۰ درجه گرمترین و ایذه با ۲۴ درجه خنک​ترین نقاط استان گزارش شدند. دمای امروز هوای اهواز حداکثر به ۴۹ درجه و حداقل فردا صبح به ۳۱ درجه سانتیگراد خواهد رسید.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک