کد خبر: 7041
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۹/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۵:۰۲

  مجتمع ستاره جنوب بندرعباس از ساعتی پیش دچار آتش سوزی شده و آتش بیش از چهار طبقه از این مجتمع را فراگرفته است.   خوزستان سرافراز ، نیروهای آتش نشانی بندرعباس هم اکنون در محل حادثه حضور دارند و با استفاده از تجهیزات مختلف از جمله پله اضطراری در حال مهار آتش سوزی هستند. همچنین گفته می شود که پس از وقوع آتش سوزی یک مرد ۳۰ ساله خود را از یکی از طبقات این مجتمع به سمت یکی از ساختمان های اطراف پرتاب کرده و دچار مصدومیت شده است. مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی بندرعباس در این خصوص گفت: آتش سوزی مجتمع تجاری ستاره جنوب از ساعت ۷:۳۰ امروز صبح شروع شده و تاکنون ساعت ۱۲ ظهر ادامه دارد. حیدری اظهار کرد:  آتش سوزی مجتمع ستاره جنوب ساعت ۹:۳۰ دقیقه به آتش نشانی بندرعباس اطلاع گزارش شده است. وی با بیان اینکه این آتش سوزی مصدوم هم داشته است، افزود: متاسفانه آتش قفل شده است و آتش نشان ها درحال عملیات هستند. یک منبع آگاه اعلام کرده است این آتش سوزی از یک تابلو برق شهربازی واقع در بازار ستاره جنوب آغاز شده است و تمامی طبقات را در بر گرفته است و تیم آتش نشانی توانسته…

 

مجتمع ستاره جنوب بندرعباس از ساعتی پیش دچار آتش سوزی شده و آتش بیش از چهار طبقه از این مجتمع را فراگرفته است.

 

خوزستان سرافراز ، نیروهای آتش نشانی بندرعباس هم اکنون در محل حادثه حضور دارند و با استفاده از تجهیزات مختلف از جمله پله اضطراری در حال مهار آتش سوزی هستند.

همچنین گفته می شود که پس از وقوع آتش سوزی یک مرد ۳۰ ساله خود را از یکی از طبقات این مجتمع به سمت یکی از ساختمان های اطراف پرتاب کرده و دچار مصدومیت شده است.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی بندرعباس در این خصوص گفت: آتش سوزی مجتمع تجاری ستاره جنوب از ساعت ۷:۳۰ امروز صبح شروع شده و تاکنون ساعت ۱۲ ظهر ادامه دارد.

حیدری اظهار کرد:  آتش سوزی مجتمع ستاره جنوب ساعت ۹:۳۰ دقیقه به آتش نشانی بندرعباس اطلاع گزارش شده است.

وی با بیان اینکه این آتش سوزی مصدوم هم داشته است، افزود: متاسفانه آتش قفل شده است و آتش نشان ها درحال عملیات هستند.

یک منبع آگاه اعلام کرده است این آتش سوزی از یک تابلو برق شهربازی واقع در بازار ستاره جنوب آغاز شده است و تمامی طبقات را در بر گرفته است و تیم آتش نشانی توانسته تمام افرادی که در ساختمان بودند را خارج کنند.

همچنین مدیر روابط عمومی اورژانس بندرعباس در این خصوص گفت: تاکنون ۱۷ نفر بر اثر گاز گرفتگی ناشی از حریق مجتمع ستاره جنوب به بیمارستان شهید محمدی بندرعباس منتقل شده است.

علی پور اظهار کرد: هنوز آمار دقیقی از تعداد مصدومین گزارش نشده است و امکان بیشتر بودن این تعداد وجود دارد.

وی افزود: ۱۲ آمبولانس با تیم کامل امداد و نجات به محل وقوع حادثه  اعزام شده است و تمامی کد های شهری بندرعباس درگیر این سانحه هستند.

علی پور گفت: هنوز آماری از تعداد فوتی احتمالی آتش سوزی مجتمع تجاری ستاره جنوب اعلام نشده است.

مجتمع ستاره جنوب که در بلوار ساحلی بندرعباس و در نزدیکی ساحل خلیج فارس واقع شده از سال ۸۱ احداث شده است.

این مجتمع از بخش های تجاری، اداری، مسکونی و تفریحی از جمله شهربازی و سینما برخوردار است.

 

آتش سوزی در ستاره جنوب بندرعباس

آتش سوزی در ستاره جنوب بندرعباس

آتش سوزی در ستاره جنوب بندرعباس

آتش سوزی در ستاره جنوب بندرعباس

 

 

 

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک