کد خبر: 7073
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۰/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۳:۲۵

   ابراهیم تهامی روی حرفی که در برنامه ۹۰ زد، ایستاده است.   به گزارش خوزستان سرافراز :  تهامی بازیکن سابق تیم ملی که جزو تاکتیکی ترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است در برنامه ۹۰ گفت که ۱۴ نفر را در یک بازی دریبل زده است. تهامی در پاسخ به این سوال که تیم ها ۱۱ نفره هستند توضیح داد، بعضی از بازیکنان را دو بار دریبل زد. تهامی حالا هم می گوید: «می دانم بعضی ها حرفم را باور نمی کنند. ولی هنوز روی حرف خودم هستم و می گویم ۱۴ نفر را دریبل زدم.» او که این روزها به عنوان عضوی از کادر فنی استقلال اهواز روی نیمکت این تیم می نشیند، قبل از بازی با صبا و پس از دیدن علی دایی با گرمی با او خوش و بش کرد.  

 

 ابراهیم تهامی روی حرفی که در برنامه ۹۰ زد، ایستاده است.

 

به گزارش خوزستان سرافراز :  تهامی بازیکن سابق تیم ملی که جزو تاکتیکی ترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است در برنامه ۹۰ گفت که ۱۴ نفر را در یک بازی دریبل زده است. تهامی در پاسخ به این سوال که تیم ها ۱۱ نفره هستند توضیح داد، بعضی از بازیکنان را دو بار دریبل زد. تهامی حالا هم می گوید: «می دانم بعضی ها حرفم را باور نمی کنند. ولی هنوز روی حرف خودم هستم و می گویم ۱۴ نفر را دریبل زدم.» او که این روزها به عنوان عضوی از کادر فنی استقلال اهواز روی نیمکت این تیم می نشیند، قبل از بازی با صبا و پس از دیدن علی دایی با گرمی با او خوش و بش کرد.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک