کد خبر: 7176
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۱/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۷:۲۰

نشست شورای مدیران شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان برگزار شد و طی آن سایر مدیران به ارایه گزارش عملکرد و بیان پیشنهادات خود در سالجاری پرداختند. به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از  روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان مدیرعامل این شرکت در جلسه شورای هماهنگی مدیران با اشاره به روزهای سخت و مشکلات فراوانی که از سال گذشته تا کنون این شرکت با آنها درگیر بوده است گفت : مشکلات فراوانی که کمبود اعتبارات برای شرکت بوجود آورده بود موجب اختلال در روند آبرسانی به روستاها وتکمیل پروژه های آبرسانی همچنین عدم پرداخت حقوق و مزایای کارکنان شرکت میشد که از شدت برخی از مشکلات به اندازه زیادی کاسته شده و  علیرغم همه آنها توانستیم از بحران عبور کنیم ولیکن برخی مشکلات هنوز وجود دارند، اما امسال سال جبران همه عقب ماندگی ها و مشکلات ناشی از آن هستیم و وارد فاز جدیدی از عملکرد خواهیم شد. کریمی با بیان اینکه کمبود اعتبارات و مشکلات ناشی از آن موجب بی انگیزگی کارکنان شده بود، گفت: با توجه به شرایط موجود در کشور و کمبود اعتبارات، بر آن شدیم تا راه گریزی بیاندیشیم که مهمترین آن توجه جدی به اداره امور مشترکین و دریافت حق آب بها…

IMG_2238

نشست شورای مدیران شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان برگزار شد و طی آن سایر مدیران به ارایه گزارش عملکرد و بیان پیشنهادات خود در سالجاری پرداختند.

به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از  روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان مدیرعامل این شرکت در جلسه شورای هماهنگی مدیران با اشاره به روزهای سخت و مشکلات فراوانی که از سال گذشته تا کنون این شرکت با آنها درگیر بوده است گفت : مشکلات فراوانی که کمبود اعتبارات برای شرکت بوجود آورده بود موجب اختلال در روند آبرسانی به روستاها وتکمیل پروژه های آبرسانی همچنین عدم پرداخت حقوق و مزایای کارکنان شرکت میشد که از شدت برخی از مشکلات به اندازه زیادی کاسته شده و  علیرغم همه آنها توانستیم از بحران عبور کنیم ولیکن برخی مشکلات هنوز وجود دارند، اما امسال سال جبران همه عقب ماندگی ها و مشکلات ناشی از آن هستیم و وارد فاز جدیدی از عملکرد خواهیم شد.

کریمی با بیان اینکه کمبود اعتبارات و مشکلات ناشی از آن موجب بی انگیزگی کارکنان شده بود، گفت: با توجه به شرایط موجود در کشور و کمبود اعتبارات، بر آن شدیم تا راه گریزی بیاندیشیم که مهمترین آن توجه جدی به اداره امور مشترکین و دریافت حق آب بها است.

وی افزود: از کلیه مدیران امور آبفاروستایی شهرستان ها انتظار می رود تا در خصوص وصول مطالبات بشکل جدی فعالیت کنند.

مدیرعامل شرکت آبفاروستایی خوزستان اضافه کرد: وصول مطالبات کاری سخت ، طاقت فرسا و البته استرس آفرین است، اما انتظار می رود علیرغم همه این مشکلات نسبت به این مهم توجه جدی داشته باشند. چراکه با شرایط موجود یکی از بهترین راهکارها همین موضوع است.

کریمی یادآور شد: البته درآمدها نسبت به چند سال اخیر رشد نسبتا خوبی داشته اما به اندازه ای نیست که شرکت را به مرز خودکفایی برساند ، بنابراین امیدواریم به نقطه ای برسیم تا دست کم ۵۰ درصد هزینه های جاری را تامین کند.

مدیرعامل شرکت آبفاروستایی خوزستان با اشاره به کنتورهای خراب و انشعابات غیر مجاز بیان کرد: قطعا تا زمانی که بخشی از کنتورها بدلیل فرسودگی خراب باشند و یا انشعابات غیر مجاز وجود داشته باشد، در بخش درآمد به آنچه که مدنظرمان است دست نخواهیم یافت، بنابراین در کنار پیگیری جدی وصول مطالبات باید در این زمینه نیز برنامه ریزی دقیق و مدونی انجام داد.

وی همچنین اظهار کرد: رسیدن به نقطه مطلوب وصول مطالبات قطعا خبری خوش برای کارکنان و مجموعه آبفاروستایی خواهد بود و با توجه به اینکه مدیران و همکاران ما نشان داده اند در صورت خواستن میتوانند وضعیت وصول مطالبات را بهبود بخشند  عدم دست یابی به این مهم صرفا بدلیل کم کاری و عدم توجه خواهد بود.

کریمی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لزوم رعایت بهداشت آب شرب گفت: رعایت پارامترهای بهداشت و پاکیزگی آب از جمله مهمترین وضایف ما است که انتظار می رود با توجه به این مهم حداقل نیازهای مردم در خصوص آب شرب بهداشتی را تامین کنیم.

وی یادآور شد : عدم رعایت بهداشت و کلر زنی در تصفیه خانه ها قطعا در انتهای شبکه فاجعه بار خواهد بود، این تذکرات صرفا به این جهت است به موضوع کمی و کیفی آب بیش از گذشته توجه شود. این در حالی است که نظارت های محسوس و نامحسوس ما در این خصوص برقرار است و یکی از ملاک های ارزیابی مدیران توجه به موضوع مهم بهداشت آب و برنامه ریزی مدیران برای بهبود آن است .

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان با بیان اینکه رفع شکستگی خطوط لوله نیز از دیگر اولویت های مهم ما است ، گفت: شکستگی های خطوط از ۲ جهت می تواند مشکل آفرین باشد، چراکه سبب هدر رفت آب و ورود آلودگی به آب شرب مردم روستایی می شود.

وی اظهار کرد: با توجه به وجود احشام در نقاط روستایی گاها مشاهده شده که تانکرهای سیار در خصوص تامین آب شرب احشام نیز فعالیت می کنند ، این در حالی است که تانکرهای سیار تنها وظیفه تامین آب شرب مردم را بعهده دارند. بنابراین انتظار می رود نظارت در این زمینه افزایش یابد .

کریمی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه در بخش فنی و توسعه نیز اتفاقات خوبی افتاده است و امیدواریم شاهد تغییر و تحول های بیشتری باشیم، گفت: برگزاری ۷۰ مناقصه طی ۴ماهه پایانی سال گذشته و ۲ ماه ابتدایی سالجاری نشان می دهد که تحرکات خوبی فنی و توسعه وجود داشته است..

وی در پایان با اشاره به ظرفیت نمایندگان مجلس و فرمانداران گفت: نمایندگان مجلس و فرمانداران یکی از ظرفیت های بالقوه هر شهرستان می باشند که تعامل هر چه بیشتر با آنها قطعا در خصوص رفع مشکلات راهگشا خواهد بود .

IMG_2262

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک