کد خبر: 7300
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۳/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۷

برادر رئیس جمهور با حضور بر بالین بیت الله عباسپور ، تاکید کرد دولت تمام هزینه های بیماری او را می دهد.   خوزستان سرافراز:حسین فریدون از بیت‌الله عباسپور قهرمان پرورش اندام ایران که این روزها در بستر بیماری به سر می‌برد عیادت کرد و از پرداخت هزینه‌های درمان این قهرمان ورزش ایران توسط دولت خبر داد. دستیار ویژه رییس جمهور در ملاقات با عباسپور ضمن ابراز امیدواری نسبت به بهبودی او اظهار کرد: تو پرچمدار ورزش ایران هستی و سبب افتخار تمام ایرانیانی. منتظریم هرچه زودتر حال تو بهتر شود و باز هم شاهد حضورت در میادین ورزشی باشیم و تو را در اوج افتخار ببینیم. فریدون از پرداخت کامل هزینه‌های درمان عباسپور توسط دولت خبر داد و گفت: دولت به همراه وزارت ورزش و جوانان تمامی هزینه‌های مربوط به درمان این قهرمان ورزش ایران را پرداخت خواهد کرد. عصر امروز (دوشنبه) وزیر ورزش و جوانان همراه با معاون وزیر در توسعه ورزش همگانی و رییس فدراسیون پرورش اندام ایران از بیت الله عباسپور عیادت کردند. منبع/ایسنا

برادر رئیس جمهور با حضور بر بالین بیت الله عباسپور ، تاکید کرد دولت تمام هزینه های بیماری او را می دهد.

 

خوزستان سرافراز:حسین فریدون از بیت‌الله عباسپور قهرمان پرورش اندام ایران که این روزها در بستر بیماری به سر می‌برد عیادت کرد و از پرداخت هزینه‌های درمان این قهرمان ورزش ایران توسط دولت خبر داد.

دستیار ویژه رییس جمهور در ملاقات با عباسپور ضمن ابراز امیدواری نسبت به بهبودی او اظهار کرد: تو پرچمدار ورزش ایران هستی و سبب افتخار تمام ایرانیانی. منتظریم هرچه زودتر حال تو بهتر شود و باز هم شاهد حضورت در میادین ورزشی باشیم و تو را در اوج افتخار ببینیم.

فریدون از پرداخت کامل هزینه‌های درمان عباسپور توسط دولت خبر داد و گفت: دولت به همراه وزارت ورزش و جوانان تمامی هزینه‌های مربوط به درمان این قهرمان ورزش ایران را پرداخت خواهد کرد.

عصر امروز (دوشنبه) وزیر ورزش و جوانان همراه با معاون وزیر در توسعه ورزش همگانی و رییس فدراسیون پرورش اندام ایران از بیت الله عباسپور عیادت کردند.

منبع/ایسنا

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک