کد خبر: 7257
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۳/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۱:۴۸

     مدیرکل حمل و نقل و پایانه های خوزستان از آماده بودن پایانه مرزی چذابه برای گشایش رسمی خبر داد. مسعود مصدقی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: عملیات محوطه سازی پایانه مرزی چذابه به اتمام رسیده و ۱۸۰میلیارد ریال برای این کار هزینه شده است. وی اضافه کرد: برای ایجاد سایت اختیاری پایانه هم حدود یکصد میلیارد ریال به منظور محوطه سازی، زیرسازی، ایجاد معابر، پیاده رو، فضای سبز و موارد این چنینی برآورد شده است که بزودی به مناقصه می رود. مدیرکل حمل و نقل و پایانه های خوزستان گفت: منتظر فرصت مناسبی هستیم که مسوولان کشوری بویژه وزیر راه و شهرسازی را برای آیین گشایش پایانه مرزی چذابه دعوت کنیم. وی در خصوص مدیریت پایانه مرزی چذابه که چندی است نسبت به اعمال مدیریت دو گانه در این پایانه اعتراض هایی شده بود اظهار کرد: شرح و وظایف مدیریت پایانه مشخص است و با برنامه پیش می رود. مرز چذابه در ۱۱۰ کیلومتری شمال غرب اهواز قرار دارد. هم اینک عملیات احداث سایت اجباری پایانه مرزی چذابه ویژه استقرار مسافر و ترانزیت انجام و سایت اختیاری هم طراحی شده است. احداث جاده ورودی به بارانداز به طول پنج کیلومتر و عرض…

 

 

 مدیرکل حمل و نقل و پایانه های خوزستان از آماده بودن پایانه مرزی چذابه برای گشایش رسمی خبر داد.

مسعود مصدقی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: عملیات محوطه سازی پایانه مرزی چذابه به اتمام رسیده و ۱۸۰میلیارد ریال برای این کار هزینه شده است.

وی اضافه کرد: برای ایجاد سایت اختیاری پایانه هم حدود یکصد میلیارد ریال به منظور محوطه سازی، زیرسازی، ایجاد معابر، پیاده رو، فضای سبز و موارد این چنینی برآورد شده است که بزودی به مناقصه می رود.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های خوزستان گفت: منتظر فرصت مناسبی هستیم که مسوولان کشوری بویژه وزیر راه و شهرسازی را برای آیین گشایش پایانه مرزی چذابه دعوت کنیم.

وی در خصوص مدیریت پایانه مرزی چذابه که چندی است نسبت به اعمال مدیریت دو گانه در این پایانه اعتراض هایی شده بود اظهار کرد: شرح و وظایف مدیریت پایانه مشخص است و با برنامه پیش می رود.

مرز چذابه در ۱۱۰ کیلومتری شمال غرب اهواز قرار دارد.

هم اینک عملیات احداث سایت اجباری پایانه مرزی چذابه ویژه استقرار مسافر و ترانزیت انجام و سایت اختیاری هم طراحی شده است.

احداث جاده ورودی به بارانداز به طول پنج کیلومتر و عرض ۷٫۵ متر در دست انجام قرار دارد که این عملیات از آذر سال گذشته آغاز شده است.

پایانه مرزی چذابه از پایانه های صادراتی کشور و یکی از دو پایانه مهم مرزی در استان خوزستان محسوب می شود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک