کد خبر: 7505
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۶/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۳:۲۳

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای آبادان به خبرنگار خوزستان سرافراز گفت: مرحله شانزدهمین دوره مسابقات ملی در رشته های جوشکاری و طراحی مهندسی مکانیک در مراکز آموزش فنی و حرفه ای آبادان برگزار شد. ارژنگ کوه سرخ اظهارکرد:سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور همه ساله برای کشف استعدادهای درخشان و ایجاد فرصتهای مناسب برای شکوفایی مهارت جوانان ، مسابقات ملی مهارت را در سه سطح شهرستان ،استان و کشوری برگزار می نماید که در سالجاری با توجه به پتانسیل مطلوب مرکز آبادان خصوصا از نظر تجهیزاتی المپیاد رشته های جوشکاری و طراحی مهندسی مکانیک در سطح استان در مراکز آموزش فنی و حرفه ای آبادان اجراشد. وی ابرازامیدواری کرد همانند سنوات گذشته شاهد درخشش جوانان آبادانی در سطح استان و کشور باشیم.

index

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای آبادان به خبرنگار خوزستان سرافراز گفت: مرحله شانزدهمین دوره مسابقات ملی در رشته های جوشکاری و طراحی مهندسی مکانیک در مراکز آموزش فنی و حرفه ای آبادان برگزار شد.

ارژنگ کوه سرخ اظهارکرد:سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور همه ساله برای کشف استعدادهای درخشان و ایجاد فرصتهای مناسب برای شکوفایی مهارت جوانان ، مسابقات ملی مهارت را در سه سطح شهرستان ،استان و کشوری برگزار می نماید که در سالجاری با توجه به پتانسیل مطلوب مرکز آبادان خصوصا از نظر تجهیزاتی المپیاد رشته های جوشکاری و طراحی مهندسی مکانیک در سطح استان در مراکز آموزش فنی و حرفه ای آبادان اجراشد. وی ابرازامیدواری کرد همانند سنوات گذشته شاهد درخشش جوانان آبادانی در سطح استان و کشور باشیم.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک