کد خبر: 7537
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۶/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۶

  به گزارش خبرنگار ورزشی خوزستان سرافراز : در گرمای خرما پزان خوزستان،جایی که لیدرهای پرسپولیس تخم مرغ رو روی زمین پختند پرسپولیسی ها مقابل استقلال خوزستان با نتیجه ۲بر۱ شکست خوردند.   اصرار سازمان لیگ برای انجام این بازی باعث شده بود تا هر طور شده بازیکنان لباس بپوشند،بدنهایشان را گرم کنند و در شرایطی که نفس کشیدن به سختی انجام می شد ۹۰ دقیقه بدوند! شرایط آنقدر سخت بود که به جرات می توان گفت روی کیفیت بازیکنان دو تیم هم تاثیر مستقیم داشت.طوری که محسن ترکی در دقیقه ۳۳ بازی دستور توقف بازی را داد تا بازیکنان آبی بنوشند و با خیس کردن سر و صورت هایشان دوباره به مسابقه برگردند. درهر صورت بازی برگزار شد و دو تیمی که در هفته نخست یکی شان شکست خورده بود و دیگر در خانه تن به شکست داده بود مقابل هم به میدان رفتند. می توان از واژه تعادل برای دقایق ابتدایی بازی استفاده کرد.در شرایطی که برانکو باز هم چند بازیکن خودش را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار نداشت او محسن بنگر را هم نیمکت نشین کرد(در خبرها آمده بود که مصدوم است) تا در هفته دوم ترکیب دیگری را بچیند و از رضا خالقی فر…

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خوزستان سرافراز : در گرمای خرما پزان خوزستان،جایی که لیدرهای پرسپولیس تخم مرغ رو روی زمین پختند پرسپولیسی ها مقابل استقلال خوزستان با نتیجه ۲بر۱ شکست خوردند.

 

اصرار سازمان لیگ برای انجام این بازی باعث شده بود تا هر طور شده بازیکنان لباس بپوشند،بدنهایشان را گرم کنند و در شرایطی که نفس کشیدن به سختی انجام می شد ۹۰ دقیقه بدوند!

شرایط آنقدر سخت بود که به جرات می توان گفت روی کیفیت بازیکنان دو تیم هم تاثیر مستقیم داشت.طوری که محسن ترکی در دقیقه ۳۳ بازی دستور توقف بازی را داد تا بازیکنان آبی بنوشند و با خیس کردن سر و صورت هایشان دوباره به مسابقه برگردند.

درهر صورت بازی برگزار شد و دو تیمی که در هفته نخست یکی شان شکست خورده بود و دیگر در خانه تن به شکست داده بود مقابل هم به میدان رفتند.

می توان از واژه تعادل برای دقایق ابتدایی بازی استفاده کرد.در شرایطی که برانکو باز هم چند بازیکن خودش را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار نداشت او محسن بنگر را هم نیمکت نشین کرد(در خبرها آمده بود که مصدوم است) تا در هفته دوم ترکیب دیگری را بچیند و از رضا خالقی فر درخط هافبک استفاده کند!

در مقابل عبدالله ویسی هم زیاد دست به ریسک نمی زد.او به خوبی می دانست که برانکو ترکیب جوانی را راهی میدان کرده و به همین دلیل بود که بی گدار به آب نمی زد.کنترل کردن بازی  و گاهی هم نیم نگاهی به دروازه صادقی در دستور کار بود.در این میان برانکو هم حمله در دستور کارش نبود و او برنامه اش این بود تا با حفظ خط میانی و ردوبدل کردن توپ توسط هافبک ها به دروازه استقلال نزدیک شود.

درحقیقت باید گفت که در نیمه نخست موقعیت های زیادی دروازه دو تیم را تهدید نکرد و شاید بتوان از ضربه فرشاد احمدزاده در دقیقه ۴۴ که با اختلاف اندکی از کنار دروازه به بیرون رفت و ضربه حسن بیگ سعید در پایان نیمه اول که ضربه او هم خطرناک بود یاد کرد.

با شروع نیمه دوم و در حالی که تنها دو دقیقه از این نیمه گذشته بود پرسپولیس دوباره چوب اشتباه بازیکنانش را خورد.این بار ایمان صادقی دروازه بان جوان این تیم اشتباه محرزی انجام داد و در حالی که اصلا نیازی نبود دروازه اش را ترک کند این کار را انجام داد تا سعید بیت سعید از فرصت به دست آمده استفاده کند و توپ را وارد دروازه پرسپولیس کند.پرسپولیس یکدفعه از هم پاشید.اشتباه مرگبار صادقی که قول داده بود دیگر گل های ساده نمی خورد شاید برای همیشه او را در پرسپولیس نمیکت نشین کند،حتی اگر سوشا مکانی محروم باشد!

تنها ده دقیقه از این گل گذشته بود که سعید بیت سعید شوک دیگری را به  پرسپولیسی ها وارد کرد و با یک شوت زیبا توپ را به زیر طاق دروازه کوبید تا صادقی گل دوم را هم بخورد.

دیگر رمقی برای پرسپولیسی ها نمانده بود.حتی گرمای هوا هم نمی توانست بهانه ای باشد برای جبران این اشتباهات.بازی زمانی برای پرسپولیسی ها تمام شد که در دقیقه ۶۷ و زمانی که سرخ ها کمی جلو کشیده بودند تا بتوانند گل های خورده را جبران کنند هادی نوروزی که بازوبند کاپیتانی را بر بازو بسته بود تکلی را روی بازیکن استقلال زد که باعث شد تا محسن ترکی او را از زمین اخراج کند.

اخراجی که آب سردی بود بر سر پرسپولیسی ها در گرمای اهواز.پس از این اخراج پرسپولیسی ها البته کمی منسجم تر شدند و تلاش زیادی کردند تا دروازه استقلال خوزستان را باز کنند.در ادامه کار گرد و خاک زیادی فضای ورزشگاه را پر کرد،طوری که تشخیص بازیکنان برای گزارشگر بازی ممکن نبود.

در این شرایط پرسپولیسی ها در دقیقه ۸۷ یکی از گل های خورده را توسط مهدی طارمی جبران کردند.زدن این گل خون تازه ای را به رگ های پرسپولیس ۱۰ نفره تزریق کرد اما …

پرسپولیس نخستین شکست در دومین بازی لیگ برتر را تجربه کرد تا پس از تساوی در نخستین بازی زنگ خطر برای آنها به صدا در بیاید.آنها سالهاست که فصل های کابوس وار را برای هوادارانشان رقم می زنند و شاید این فصل هم یکی از همان فصل ها باشد مگر اینکه اتفاقات دیگری در بازی های پیش رو بیفتد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک