کد خبر: 7513
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۶/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۲:۲۹

 کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با شکایت یک دلال ، ۹ بازیکن را از بازی برای تیم های شان محروم کرد.     به گزارش خوزستان سرافراز؛ با رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و با شکایت یک واسطه نقل و انتقالات ، ۹ بازیکن لیگ برتری از بازی برای تیم های شان در هفته دوم لیگ برتر محروم هستند. علی حمودی بازیکن سرباز تیم تراکتورسازی که با ابطال کارت پایان خدمتش به صورت رایگان برای تیم تبریزی بازی می کند ، یکی از این بازیکنان است که ۴۸ ساعت قبل از شروع مسابقه به باشگاهش اعلام شده نمی تواند بازی کند. مدیر تراکتورسازی از اینکه چرا باید بازیکن سربازش را به دلیل ندادن حق ترانسفر  به یک دلال محروم کنند به قدری شاکی است که گفته می آید شرش را به دیوار کمیته انضباطی می کوبد. این شاهکار جدید فدراسیون فوتبال کار دست خیلی دیگر از تیم های لیگ برتری مثل ملوان قبل از بازی با استقلال می دهد چون محمد آبشک این تیم هم حق بازی ندارد!

 کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با شکایت یک دلال ، ۹ بازیکن را از بازی برای تیم های شان محروم کرد.

 

 

به گزارش خوزستان سرافراز؛ با رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و با شکایت یک واسطه نقل و انتقالات ، ۹ بازیکن لیگ برتری از بازی برای تیم های شان در هفته دوم لیگ برتر محروم هستند. علی حمودی بازیکن سرباز تیم تراکتورسازی که با ابطال کارت پایان خدمتش به صورت رایگان برای تیم تبریزی بازی می کند ، یکی از این بازیکنان است که ۴۸ ساعت قبل از شروع مسابقه به باشگاهش اعلام شده نمی تواند بازی کند. مدیر تراکتورسازی از اینکه چرا باید بازیکن سربازش را به دلیل ندادن حق ترانسفر  به یک دلال محروم کنند به قدری شاکی است که گفته می آید شرش را به دیوار کمیته انضباطی می کوبد.

این شاهکار جدید فدراسیون فوتبال کار دست خیلی دیگر از تیم های لیگ برتری مثل ملوان قبل از بازی با استقلال می دهد چون محمد آبشک این تیم هم حق بازی ندارد!

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک