کد خبر: 7511
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۶/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۱:۳۶

   روزنامه گاردین در گزارشی اقدام به معرفی صفحه های اینستاگرامی ایرانی ها کرد و در میان معرفی های خود به چوپان ایرانی و صفحه اینستاگرام او نیز اشاره کرد.   به گزارش خوزستان سرافراز،‌ روزنامه گاردین در معرفی محمد چوپان ایرانی نوشت:«محمد یک چوپان معروف که با همین آی دی با داشتن ۳۸۰۰۰ فالوئر در حال حاضر از انسان های محبوب کشورش است،برادر محمد که با همایت محمد به تهران آمد پس از گرفتن اولین حقوقش برای محمد یک موبایل خرید سالار پولاد اسم ۲ تا از سگ های محمد است.»   علاوه بر این گاردین به صفحه یک عکاس جوان تبریزی نیز اشاره کرد. این رسانه در گزارش خود نوشت:این عکاس جوان عکس های زیبایی از زادگاهش تبریز در این صفحه می گذارد. دیگرصفحه ای که گاردین در گزارش خود به آن اشاره کرده است، صفحه عکس هایی از نقاشی های خیابانی ایران است. منبع: گاردین

 

 روزنامه گاردین در گزارشی اقدام به معرفی صفحه های اینستاگرامی ایرانی ها کرد و در میان معرفی های خود به چوپان ایرانی و صفحه اینستاگرام او نیز اشاره کرد.

 

به گزارش خوزستان سرافراز،‌ روزنامه گاردین در معرفی محمد چوپان ایرانی نوشت:«محمد یک چوپان معروف که با همین آی دی با داشتن ۳۸۰۰۰ فالوئر در حال حاضر از انسان های محبوب کشورش است،برادر محمد که با همایت محمد به تهران آمد پس از گرفتن اولین حقوقش برای محمد یک موبایل خرید سالار پولاد اسم ۲ تا از سگ های محمد است.»

 

علاوه بر این گاردین به صفحه یک عکاس جوان تبریزی نیز اشاره کرد. این رسانه در گزارش خود نوشت:این عکاس جوان عکس های زیبایی از زادگاهش تبریز در این صفحه می گذارد.

دیگرصفحه ای که گاردین در گزارش خود به آن اشاره کرده است، صفحه عکس هایی از نقاشی های خیابانی ایران است.

منبع: گاردین

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک