کد خبر: 7554
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۷/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۷:۵۹

به گزارش خوزستان سرافراز: در منطقه دو تهران بالاترین نرخ اجاره ماهانه آپارتمان به متری ۹۲۵۰۰ تومان رسید که برای اجاره یک آپارتمان ۶۰ متری باید ماهانه ۵.۵ میلیون تومان اجاره پرداخت کرد. رهن کامل این آپارتمان بیش از ۱۸۰ میلیون تومان است.  گزارش جدید مرکز آمار ایران از نرخ های رسمی اجاره بها در فصل بهار ۹۴ در تهران نشان می دهد، بالاترین نرخ اجاره بها در تهران در منطقه دو گرفته شده و موجر به ازای هر متر مربع ۹۲۵۰۰ تومان اجاره بها دریافت کرده است. با این حساب بالاترین اجاره بهای ماهانه یک آپارتمان ۶۰ متری در این منطقه ۵٫۵ میلیون تومان بوده و اگر کسی بخواهد چنین آپارتمانی را رهن کامل کند، باید بیش از ۱۸۰ میلیون تومان بپردازد، یعنی متری سه میلیون تومان که برابر است با قیمت خرید آپارتمان نوساز در برخی مناطق جنوب شهر تهران. این در حالی است که در همین شهر تهران، در منطقه ۲۰ آپارتمانی با نرخ ماهانه ۱۳۶ هزار تومان اجاره داده شده است یعنی متری ۲۲۷۲ تومان. اختلاف ۴۰ برابری نرخ اجاره بها در کلان شهر تهران در نوع خود بی سابقه است. تسنیم/

آپارتمان

به گزارش خوزستان سرافراز: در منطقه دو تهران بالاترین نرخ اجاره ماهانه آپارتمان به متری ۹۲۵۰۰ تومان رسید که برای اجاره یک آپارتمان ۶۰ متری باید ماهانه ۵.۵ میلیون تومان اجاره پرداخت کرد. رهن کامل این آپارتمان بیش از ۱۸۰ میلیون تومان است.

 گزارش جدید مرکز آمار ایران از نرخ های رسمی اجاره بها در فصل بهار ۹۴ در تهران نشان می دهد، بالاترین نرخ اجاره بها در تهران در منطقه دو گرفته شده و موجر به ازای هر متر مربع ۹۲۵۰۰ تومان اجاره بها دریافت کرده است.

با این حساب بالاترین اجاره بهای ماهانه یک آپارتمان ۶۰ متری در این منطقه ۵٫۵ میلیون تومان بوده و اگر کسی بخواهد چنین آپارتمانی را رهن کامل کند، باید بیش از ۱۸۰ میلیون تومان بپردازد، یعنی متری سه میلیون تومان که برابر است با قیمت خرید آپارتمان نوساز در برخی مناطق جنوب شهر تهران.

این در حالی است که در همین شهر تهران، در منطقه ۲۰ آپارتمانی با نرخ ماهانه ۱۳۶ هزار تومان اجاره داده شده است یعنی متری ۲۲۷۲ تومان. اختلاف ۴۰ برابری نرخ اجاره بها در کلان شهر تهران در نوع خود بی سابقه است.

تسنیم/

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک