کد خبر: 7586
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۸/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۲:۵۵

دیدار تیم های استقلال اهواز و سیاه جامگان ابومسلم خراسان از هفته دوم لیگ برتر کشور با حاشیه هایی همراه بود.   به گزارش خبرنگار ورزشی خوزستان سرافراز: این بازی از ساعت۱۹:۳۰امروز(جمعه)در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد و با حساب یک بر صفر به سود آبی پوشان اهوازی به پایان رسید.   *پیش از آغاز این دیدار یاد و خاطره چهار شهید غواص و رضا داوودی و نعیم سعدی دو بازیکن اسبق استقلال اهواز گرامی داشته شد.   *در ابتدای این بازی هواداران استقلال اهواز،امید سینگ بازیکن سیاه جامگان را که فصل گذشته در این تیم توپ می زد، مورد تشویق قرار دادند.   *مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان پیش از آغاز بازی نزد خبرنگاران آمد و روز خبرنگار را به آن ها تبریک گفت.   *در آغاز نیمه دوم این دیدار، در دقیقه ۴۸پس از سرنگون شدن محمد غلامی توسط بازیکن سیاه جامگان در محوطه جریمه و اعلام ضربه پنالتی از سوی داور، رسول خطیبی به شدت به داور معترض شد و حتی از محسن فروزان خواست که درون دروازه قرار نگیرد.   *در حالی که انتظار می رفت تماشاگران اهوازی استقبال خوبی از این دیدار داشته باشند، تنها ۱۱۰۰نفر به ورزشگاه آمده بودند.   *در دقیقه ۷۶این بازی…

دیدار تیم های استقلال اهواز و سیاه جامگان ابومسلم خراسان از هفته دوم لیگ برتر کشور با حاشیه هایی همراه بود.

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خوزستان سرافراز: این بازی از ساعت۱۹:۳۰امروز(جمعه)در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد و با حساب یک بر صفر به سود آبی پوشان اهوازی به پایان رسید.

 

*پیش از آغاز این دیدار یاد و خاطره چهار شهید غواص و رضا داوودی و نعیم سعدی دو بازیکن اسبق استقلال اهواز گرامی داشته شد.

 

*در ابتدای این بازی هواداران استقلال اهواز،امید سینگ بازیکن سیاه جامگان را که فصل گذشته در این تیم توپ می زد، مورد تشویق قرار دادند.

 

*مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان پیش از آغاز بازی نزد خبرنگاران آمد و روز خبرنگار را به آن ها تبریک گفت.

 

*در آغاز نیمه دوم این دیدار، در دقیقه ۴۸پس از سرنگون شدن محمد غلامی توسط بازیکن سیاه جامگان در محوطه جریمه و اعلام ضربه پنالتی از سوی داور، رسول خطیبی به شدت به داور معترض شد و حتی از محسن فروزان خواست که درون دروازه قرار نگیرد.

 

*در حالی که انتظار می رفت تماشاگران اهوازی استقبال خوبی از این دیدار داشته باشند، تنها ۱۱۰۰نفر به ورزشگاه آمده بودند.

 

*در دقیقه ۷۶این بازی امیر کام دار بازیکن سیاه جامگان با سیدعلی حسینی از استقلال اهواز درگیری لفظی پیدا کرد که با کارت زرد داور مواجه شد.

 

*در پایان این دیدار باتوجه به پیروزی استقلال اهواز، تماشاگران محمد ملکی مالک باشگاه، کادرفنی و بازیکنان این تیم را به شدت تشویق کردند.

 

ایسنا/

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک