کد خبر: 7583
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۸/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۲:۴۳

والیبال قهرمانی مردان آسیا؛ ایران ۳ – چین ۲ ایران با غلبه بر چین به فینال رقابت های مردان آسیا راه یافت. به گزارش سرویس ورزشی خوزستان سرافراز، تیم ملی والیبال ایران «ب»  با پیروزی ۳ بر ۲ مقابل چین به فینال مسابقات قهرمانی آسیا رسید و حریف ژاپن در دیدار پایانی شد. ایران در این دیدار دو ست ابتدایی را به حریف واگذار کرد اما به یکباره به بازی برگشته و در یک ماراتن تماشایی در نهایت در ست پنجم با کسب نتیجه ۱۶ -۱۴ به برتری دست یافت تا حریف ژاپن در دیدار پایانی شود. ایران در این دیدار در ست های سوم، چهارم و پنجم با امتیاز های ۲۵-۹، ۲۵-۱۹ و ۱۶-۱۴ به برتری رسیدند ولی دو ست اول را بانتایج ۲۵-۲۱ و ۲۵-۲۰ به سود خود پایان دادند. ایران بدین ترتیب با تنها یک باخت مقابل کره جنوبی فینالیست شد. در سوی مقابل نیز سامورایی ها با ۴ برد و ۳ باخت فینالیست شدند.

والیبال قهرمانی مردان آسیا؛ ایران ۳ – چین ۲

ایران با غلبه بر چین به فینال رقابت های مردان آسیا راه یافت.

به گزارش سرویس ورزشی خوزستان سرافراز، تیم ملی والیبال ایران «ب»  با پیروزی ۳ بر ۲ مقابل چین به فینال مسابقات قهرمانی آسیا رسید و حریف ژاپن در دیدار پایانی شد.

ایران در این دیدار دو ست ابتدایی را به حریف واگذار کرد اما به یکباره به بازی برگشته و در یک ماراتن تماشایی در نهایت در ست پنجم با کسب نتیجه ۱۶ -۱۴ به برتری دست یافت تا حریف ژاپن در دیدار پایانی شود.

ایران در این دیدار در ست های سوم، چهارم و پنجم با امتیاز های ۲۵-۹، ۲۵-۱۹ و ۱۶-۱۴ به برتری رسیدند ولی دو ست اول را بانتایج ۲۵-۲۱ و ۲۵-۲۰ به سود خود پایان دادند.

ایران بدین ترتیب با تنها یک باخت مقابل کره جنوبی فینالیست شد. در سوی مقابل نیز سامورایی ها با ۴ برد و ۳ باخت فینالیست شدند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک