کد خبر: 7628
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۸/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۴:۳۱

به گزارش خوزستان سرافراز:  داعش به تازگی عکس‌هایی را از ماهیگری عناصر این گروه تروریستی در استان رقه منتشر کرده است.   ماهیگیری داعشی ها در رقه سوریه               به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، داعش با انتشار این تصاویر در یکی از سایتهای خود، اعلام کرده که این عکسها مربوط به ماهیگیری در بخش غربی استان رقه است. تحرکات آزادانه و آشکار عناصر داعش در استان رقه درحالی است که ائتلاف بین المللی به فرماندهی آمریکا همچنان مدعی است که در حال هدف قرار دادن این گروه تروریستی در عراق و سوریه است و تا کنون شمار قابل توجهی از عناصر این گروه را از پا درآورده است. شبکه “سی ان ان” به تازگی به نقل از یک مسئول کمیسیون اطلاعات کنگره آمریکا اعلام کرده است که داعش در حال برنامه ریزی برای انجام عملیاتی گسترده است. این مسؤول آمریکایی خاطرنشان کرد که تعداد جنگجویان داعش ۲۰ تا ۳۰ هزار نفر است و این تعداد در مقایسه با زمانی که حملات ائتلاف علیه این گروه تروریستی آغاز شد، تفاوتی نکرده است. این درحالی است که برخی مسؤولان آمریکایی مدعی شده اند که در عملیات ائتلاف، هزاران نفر از عناصر داعش کشته شده‌اند. بر…

به گزارش خوزستان سرافراز:

 داعش به تازگی عکس‌هایی را از ماهیگری عناصر این گروه تروریستی در استان رقه منتشر کرده است.

 

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، داعش با انتشار این تصاویر در یکی از سایتهای خود، اعلام کرده که این عکسها مربوط به ماهیگیری در بخش غربی استان رقه است.

تحرکات آزادانه و آشکار عناصر داعش در استان رقه درحالی است که ائتلاف بین المللی به فرماندهی آمریکا همچنان مدعی است که در حال هدف قرار دادن این گروه تروریستی در عراق و سوریه است و تا کنون شمار قابل توجهی از عناصر این گروه را از پا درآورده است.

شبکه “سی ان ان” به تازگی به نقل از یک مسئول کمیسیون اطلاعات کنگره آمریکا اعلام کرده است که داعش در حال برنامه ریزی برای انجام عملیاتی گسترده است.

این مسؤول آمریکایی خاطرنشان کرد که تعداد جنگجویان داعش ۲۰ تا ۳۰ هزار نفر است و این تعداد در مقایسه با زمانی که حملات ائتلاف علیه این گروه تروریستی آغاز شد، تفاوتی نکرده است.

این درحالی است که برخی مسؤولان آمریکایی مدعی شده اند که در عملیات ائتلاف، هزاران نفر از عناصر داعش کشته شده‌اند.
بر اساس اسناد و گزارشهای منتشر شده، شمار قابل توجهی از عناصر گروه تروریستی داعش با هماهنگی سرویس‌های اطلاعاتی و امنیتی برخی کشورها وارد خاک سوریه شده‌اند، و از مناطق مرزی در حال رفت و آمد بین عراق و سوریه هستن.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک