کد خبر: 7691
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۹/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۴:۳۳

به گزارش خوزستان سرافراز: مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان بیان کرد: بر اساس طرحی از سوی این اداره کل، از کارآفرینان برتر برای ایجاد گروه ها و تعاونی ها در جهت بکارگیری نیروی کار استفاده می شود. رحمن قلاوند افزود: از کارآفرینان برتر خوزستان خواسته شده که با تشکیل گروه ها و تعاونی هایی که حدود ۵۰ نفر را عضو خود می کنند تجربه و مهارت خود را در اختیار اعضای گروه قرار داده و حرفه ای را با همکاری آموزش و پرورش آموزش بینند. وی گفت: این اداره کل کارگاه ها و کلاس های آموزشی را در اختیار این افراد و گروه ها قرار می دهد. قلاوند بیان کرد:بانک مهر امام رضا (ع) نیز به کارآفرینی که یک تعاونی تشکیل داده، تسهیلات پرداخت می کند، و هر تعاونی به کسب و کار و سرمایه گذاری مشغول می شود و کارآفرین به عنوان مدیر تعاونی به اعضای گروه که افراد شاغل در تعاونی هستند دستمزد پرداخت می کند. وی افزود: این کار با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان نیز در حال انجام است و نتایج خوبی را در بحث اشتغال استان داشته است. قلاوند عنوان کرد: مرحله دوم این طرح، تولید کالا و…

به گزارش خوزستان سرافراز:

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان بیان کرد: بر اساس طرحی از سوی این اداره کل، از کارآفرینان برتر برای ایجاد گروه ها و تعاونی ها در جهت بکارگیری نیروی کار استفاده می شود.

رحمن قلاوند افزود: از کارآفرینان برتر خوزستان خواسته شده که با تشکیل گروه ها و تعاونی هایی که حدود ۵۰ نفر را عضو خود می کنند تجربه و مهارت خود را در اختیار اعضای گروه قرار داده و حرفه ای را با همکاری آموزش و پرورش آموزش بینند.

وی گفت: این اداره کل کارگاه ها و کلاس های آموزشی را در اختیار این افراد و گروه ها قرار می دهد.

قلاوند بیان کرد:بانک مهر امام رضا (ع) نیز به کارآفرینی که یک تعاونی تشکیل داده، تسهیلات پرداخت می کند، و هر تعاونی به کسب و کار و سرمایه گذاری مشغول می شود و کارآفرین به عنوان مدیر تعاونی به اعضای گروه که افراد شاغل در تعاونی هستند دستمزد پرداخت می کند.

وی افزود: این کار با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان نیز در حال انجام است و نتایج خوبی را در بحث اشتغال استان داشته است.

قلاوند عنوان کرد: مرحله دوم این طرح، تولید کالا و بازاریابی تولیدات این تعاونی ها در کشور و خارج از کشور است که برای این مرحله نیز گروه های بازاریابی در اداره کل فنی و حرفه ای آموزش می بینند و با کمک انجمن کارآفرینان کار توزیع و بازاریابی محصولات تولید شده توسط این تعاونی ها را برعهده دارند.

وی افزود: این فعالیت در ایجاد برندهایی که مخصوص خوزستان باشد نیز موثر است.

وی اظهارکرد: کارآفرینی می تواند فعالیت های اقتصادی را از دولتی به بخش خصوصی منتقل کند و با حمایت از کارآفرینان و با استفاد از مهارت و ایده این افراد می توان به اشتغالزایی در خوزستان رونق بخشید.

قلاوند گفت: در این راستا بانک ها برای حمایت از کارآفرینان و رونق اشتغال در خوزستان باید همکاری بیشتری داشته باشند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک