کد خبر: 7712
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۹/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۹:۴۹

به گزارش خوزستان سرافراز:   رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای رامهرمز از آموزش بیش از ۱۱۶ هزار نفرساعت در مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای این شهرستان خبر داد. یدالله سلیمانی اظهار کرد: در چهار ماهه اول سال جاری در مرکز ثابت برادران و در رشته‌های مختلف فنی و حرفه‌ای تعداد ۳۸ هزار و ۴۰۰ نفرساعت طبق آخرین استانداردهای بین المللی و با امکانات به‌روز شده آموزش داده شده است. وی ادامه داد: در مرکز ثابت خواهران نیز تعداد ۱۷ هزار و ۸۰۰ نفرساعت در حرفه‌هایی شامل، قالی‌بافی پیشرفته، کیف‌دوزی چرمی، سری‌دوزی سرویس خواب، شیرینی‌پزی و مبانی رباتیک آموزش داده شده است. رئیس فنی و حرفه‌ای رامهرمز تصریح کرد: آموزش تعداد ۵ هزار و ۲۶۵ نفرساعت معادل ۲۳ نفر دوره در زندان رامهرمز ویژه مددجویان زندانی در رشته‌های کمک برق کار ساختمان، معرق‌کاری، منبت‌کاری نیز انجام شده است. وی در ادامه افزود: آموزش ۶۰ هزار نفرساعت در بخش غیردولتی در ۱۵ آموزشگاه آزاد، زیر پوشش این مرکز در سطح شهرستان در حرفه‌های فناوری اطلاعات، برق صنعتی، خیاطی، آرایش و پیرایش زنانه و مردانه نیز تاکنون انجام شده است. سلیمانی همچنین گفت: از تعداد ۶۴۷ نفر در آزمون‌های مهارتی پایان دوره آموزشی به صورت هماهنگ کشوری و طبق زمان‌بندی مصوب آزمون به…

به گزارش خوزستان سرافراز:

 

رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای رامهرمز از آموزش بیش از ۱۱۶ هزار نفرساعت در مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای این شهرستان خبر داد.

یدالله سلیمانی اظهار کرد: در چهار ماهه اول سال جاری در مرکز ثابت برادران و در رشته‌های مختلف فنی و حرفه‌ای تعداد ۳۸ هزار و ۴۰۰ نفرساعت طبق آخرین استانداردهای بین المللی و با امکانات به‌روز شده آموزش داده شده است.

وی ادامه داد: در مرکز ثابت خواهران نیز تعداد ۱۷ هزار و ۸۰۰ نفرساعت در حرفه‌هایی شامل، قالی‌بافی پیشرفته، کیف‌دوزی چرمی، سری‌دوزی سرویس خواب، شیرینی‌پزی و مبانی رباتیک آموزش داده شده است.

رئیس فنی و حرفه‌ای رامهرمز تصریح کرد: آموزش تعداد ۵ هزار و ۲۶۵ نفرساعت معادل ۲۳ نفر دوره در زندان رامهرمز ویژه مددجویان زندانی در رشته‌های کمک برق کار ساختمان، معرق‌کاری، منبت‌کاری نیز انجام شده است.

وی در ادامه افزود: آموزش ۶۰ هزار نفرساعت در بخش غیردولتی در ۱۵ آموزشگاه آزاد، زیر پوشش این مرکز در سطح شهرستان در حرفه‌های فناوری اطلاعات، برق صنعتی، خیاطی، آرایش و پیرایش زنانه و مردانه نیز تاکنون انجام شده است.

سلیمانی همچنین گفت: از تعداد ۶۴۷ نفر در آزمون‌های مهارتی پایان دوره آموزشی به صورت هماهنگ کشوری و طبق زمان‌بندی مصوب آزمون به عمل آمد.

رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای رامهرمز در پایان گفت: در راستای حمایت از کارگران بخش صنعت ساختمان از تعداد ۱۸۶ نفر قالی‌بافان شهرستان از ۲۵ نفر از متقاضیان آزمون به عمل آمد که پس از دریافت پروانه مهارت پایه ۳ و گواهینامه مهارت درجه ۲ می‌توانند با مراجعه به سازمان تامین اجتماعی از مزایای بیمه کارگران ساختمانی و قالی‌بافان بهره‌مند شوند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک