کد خبر: 7675
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۹/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۲:۵۵

  به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خوزستان سرافراز: نشست خبری مدیر کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان با هدف انعکاس عملکرد و تعامل بیشتر با رسانه ها امروز صبح در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد. مدیر کل حمل و نقل پایانه های خوزستان ضمن گرامیداشت روز خبرنگار درجمع خبرنگاران اظهار داشت: انبیا بنیان گذار ارتباطات هستند و پیام خداوند را به مردم منتقل می نمایند”پس شغل خبرنگاری نیز به نوعی وجه اشتراک با انبیا دارد. مسعود مصدقی تصریح کرد :یک خبرنگار موفق همیشه در انعکاس اخبار و رخدادها بی طرفانه عمل می کند “ چون ذات خبرنگاری مبتنی بر بی طرفی است. وی در ادامه خاطر نشان ساخت :استان خوزستان دارای تمام شقوق حمل و نقلی است که شامل جاده ای “دریایی”ریلی و هوایی است.جایگاه حمل و نقل جاده ای خوزستان در کشور همواره بین رتبه اول تا سوم بوده است و قریب به ۹۵ درصد حمل و نقل استان جاده ای است. حمل بیش از ۵ میلیون تن کالا از پایانه بندر امام خمینی (ره)در ۴ ماهه اول سال جاری مدیر کل حمل و نقل پایانه های خوزستان از جابجایی بیش از پنج میلیون و سیصد تن کالا از مبدا پایانه بار بندر امام خمینی…

 115810

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خوزستان سرافراز:

نشست خبری مدیر کل حمل و نقل و پایانه های خوزستان با هدف انعکاس عملکرد و تعامل بیشتر با

رسانه ها امروز صبح در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

مدیر کل حمل و نقل پایانه های خوزستان ضمن گرامیداشت روز خبرنگار درجمع خبرنگاران اظهار داشت:

انبیا بنیان گذار ارتباطات هستند و پیام خداوند را به مردم منتقل می نمایند”پس شغل خبرنگاری نیز به نوعی وجه اشتراک با انبیا دارد.

مسعود مصدقی تصریح کرد :یک خبرنگار موفق همیشه در انعکاس اخبار و رخدادها بی طرفانه عمل می کند “

چون ذات خبرنگاری مبتنی بر بی طرفی است.

وی در ادامه خاطر نشان ساخت :استان خوزستان دارای تمام شقوق حمل و نقلی است که شامل جاده ای “دریایی”ریلی و هوایی است.جایگاه حمل و نقل جاده ای خوزستان در کشور همواره بین رتبه اول تا سوم بوده است و قریب به ۹۵ درصد حمل و نقل استان جاده ای است.

حمل بیش از ۵ میلیون تن کالا از پایانه بندر امام خمینی (ره)در ۴ ماهه اول سال جاری

مدیر کل حمل و نقل پایانه های خوزستان از جابجایی بیش از پنج میلیون و سیصد تن کالا از مبدا پایانه بار بندر امام خمینی ره در ۴ ماهه اول سال جاری خبر داد و گفت : این میزان جابجایی نسبت به سال ۹۳ یازده درصد کاهش داشته است.

ثبت بیش از ۲۸ میلیون تردد وسایل نقلیه در محورهای استان خوزستان در طول ۴ ماهه نخست سال ۹۴

مصدقی اظهار داشت :تردد وسایل نقلیه در ۱۷ محور داری دستگاه تردد شمار به صورت رفت و برگشت در چهار ماهه نخست سال ۹۴ به میزان ۲۸۴۴۳۶۱۰می باشد که در مقایسه به مدت مشابه سال فبل ۳۱ درصد افزایش داشته است.

۱۲درصد این ترددها مربوط به وسایل سنگین بوده و بر اساس این آمارمحور بندر امام خمینی ره -ماهشهر با تعداد دو میلیون و چهارصد وسیله نقلیه پرترددترین محور استان بوده است.

تردد بیش از ۸۲۱ هزار مسافر از پایانه های مرزی شلمچه و چذابه در چهار ماهه نخست امسال

در چهار ماهه نخست امسال بیش از ۸۲۱ هزار و ۷۰۰ مسافر ار پایانه های مرزی شلمچه و چذابه تردد داشتند.

بیش از ۱۳۴ هزارو ۳۶۰ مسافر از پایانه مرزی چذابه و ۲۵۱ هزار و ۵۰۰ مسافر از پایانه مرزی شلمچه جهت زیارت عتبات عالیات به کشور عراق مشرف شدند.

مدیر کل حمل و نقل پایانه های خوزستان با اعلام این خبر افزود:در این باره زمانی بیش از ۴۲۵ هزار و هشتصد نفر از طریق مرزهای زمینی استان از کشور عراق به ایران عزیمت نموده اند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک