کد خبر: 7720
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۹/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۲

     علی طیب نیا، وزیر اقتصاد دولت یازدهم علی رغم شخصیت آرامی که دارد، امروز در جلسه علنی مجلس در اعتراض به سئوال مهرداد بذرپاش از کوره در رفت.   به گزارش خوزستان سرافراز ، علی طیب نیا که در دو ماه گذشته برای سومین بار در مجلس حضور پیدا کرده بود، در اعتراض به سئوال مهرداد بذرپاش که خارج از سئوالات ارسالی برای وزیر طرح شده بود با رفتن به جایگاه هیئت رئیسه اعتراض خود را با صدای بلندتری به محمد حسن ابوترابی فرد که در آن لحظه ریاست مجلس را برعهده داشت، اعلام کرد. در همین حال، بذرپاش گفت: اگر امروز وزیر امور اقتصادی و دارایی کارت زرد دریافت کند در جلسه بعدازظهر هیات رییسه باید استیضاح وی را اعلام وصول کنیم. در این لحظه ابوترابی فرد تاکیدکرد: آقای بذرپاش با سه بار کارت زرد گرفتن، استیضاح هیچ وزیری اعلام وصول نمی شود.   پس از رای گیری و قانع نشدن مجلس، ابوترابی فرد اظهار داشت که آیین نامه داخلی مجلس دارای ایراد است و وزیری که مورد سوال قرار می گیرد باید آخرین فردی باشد که از خود دفاع می کند. نه اینکه سوال کننده دوباره موارد جدیدی را مطرح کند. طیب نیا پس از اعلام…

 

 

 علی طیب نیا، وزیر اقتصاد دولت یازدهم علی رغم شخصیت آرامی که دارد، امروز در جلسه علنی مجلس در اعتراض به سئوال مهرداد بذرپاش از کوره در رفت.

 

به گزارش خوزستان سرافراز ، علی طیب نیا که در دو ماه گذشته برای سومین بار در مجلس حضور پیدا کرده بود، در اعتراض به سئوال مهرداد بذرپاش که خارج از سئوالات ارسالی برای وزیر طرح شده بود با رفتن به جایگاه هیئت رئیسه اعتراض خود را با صدای بلندتری به محمد حسن ابوترابی فرد که در آن لحظه ریاست مجلس را برعهده داشت، اعلام کرد.

در همین حال، بذرپاش گفت: اگر امروز وزیر امور اقتصادی و دارایی کارت زرد دریافت کند در جلسه بعدازظهر هیات رییسه باید استیضاح وی را اعلام وصول کنیم. در این لحظه ابوترابی فرد تاکیدکرد: آقای بذرپاش با سه بار کارت زرد گرفتن، استیضاح هیچ وزیری اعلام وصول نمی شود.

 

پس از رای گیری و قانع نشدن مجلس، ابوترابی فرد اظهار داشت که آیین نامه داخلی مجلس دارای ایراد است و وزیری که مورد سوال قرار می گیرد باید آخرین فردی باشد که از خود دفاع می کند. نه اینکه سوال کننده دوباره موارد جدیدی را مطرح کند.

طیب نیا پس از اعلام قانع نشدن نمایندگان در حالی که همچنان به سوالات بذرپاش اعتراض داشت و پس از پایین آمدن از پله های جایگاه هیئت رئیسه صحن مجلس را ترک کرد.

 

گفتنی است؛ طیب نیا  که در ۲۴ مرداد ۹۲ در بین ۱۸ وزیر معرفی شده به مجلس، توانست بالاترین رای را از مجلس بگیرد، در آن روز از بین ۲۸۴ نماینده حاضر تنها هفت رای مخالف و سه رای ممتنع و ۲۷۴ رای موافق داشت. رایی که در مجلس بی نظیر بود و هیچ کدام از وزرا نتوانستند آن را به دست بیاورند.

خبرآنلاین/

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک