کد خبر: 7697
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۹/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۴:۵۷

مهندس حیدر بهمنی در پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران و زحمتکشان عرصه رسانه تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است :  بسمه تعالی   ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای والامقام عرصه قلم، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و تلاشگران عرصه خبر، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی تبریک عرض می نمایم. ۱۷ مرداد ماه روز تکریم، تجلیل و قدردانی از انسان هایی مصمم، بلند نظر و آینده نگری است که صادقانه و با عشقی وصف ناپذیر به کار و حرفه خود در راه تعالی و اعتلای جامعه از هیچ تلاشی فرو نمی گذارند و سعی در نگاشتن حقیقت، ایجاد نشاط و امید در جامعه را دارند. بدون تردید در عصر ارتباطات، اطلاعات و فراصنعتی، مسئولیت خبرنگاران بسیار حساس می باشد چرا که حوزه اطلاع رسانی، نقد سازنده و منصفانه، رساندن اطلاعات صحیح و براساس واقعیات به افکار عمومی، رعایت اخلاق حرفه ای کاری سخت و دشوار می باشد. یقیناً حرکت پویای جامعه  خبری باعث افزایش حوزه دانایی، آگاهی، رشد و ارتقاء اطلاعات آحاد جامعه و پیشرفت و ترقی ایران اسلامی می شود. این روز را به نمایندگی از کارکنان سخت کوش و  شریف شرکت ملی حفاری ایران به اصحاب رسانه، روزنامه نگاران و خبرنگاران صمیمانه…

bahmani04

مهندس حیدر بهمنی در پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران و زحمتکشان عرصه رسانه تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است : 

بسمه تعالی

 

ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای والامقام عرصه قلم، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و تلاشگران عرصه خبر، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی تبریک عرض می نمایم.

۱۷ مرداد ماه روز تکریم، تجلیل و قدردانی از انسان هایی مصمم، بلند نظر و آینده نگری است که صادقانه و با عشقی وصف ناپذیر به کار و حرفه خود در راه تعالی و اعتلای جامعه از هیچ تلاشی فرو نمی گذارند و سعی در نگاشتن حقیقت، ایجاد نشاط و امید در جامعه را دارند.

بدون تردید در عصر ارتباطات، اطلاعات و فراصنعتی، مسئولیت خبرنگاران بسیار حساس می باشد چرا که حوزه اطلاع رسانی، نقد سازنده و منصفانه، رساندن اطلاعات صحیح و براساس واقعیات به افکار عمومی، رعایت اخلاق حرفه ای کاری سخت و دشوار می باشد.

یقیناً حرکت پویای جامعه  خبری باعث افزایش حوزه دانایی، آگاهی، رشد و ارتقاء اطلاعات آحاد جامعه و پیشرفت و ترقی ایران اسلامی می شود.

این روز را به نمایندگی از کارکنان سخت کوش و  شریف شرکت ملی حفاری ایران به اصحاب رسانه، روزنامه نگاران و خبرنگاران صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

از خداوند متعال توفیق روز افزون خبرنگاران عزیز میهن اسلامی را مسئلت دارم.

 

                                                                                                حیدر بهمنی

                                                                                                    مدیرعامل

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک