کد خبر: 7761
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۰/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۳:۵۶

  خوزستان سرافراز : ناوگروه روسی در اسکله ناوگان شمال در منطقه چهارم دریایی ارتش پهلو گرفت.             ناوگروه نیروی دریایی روسیه در سواحل بندر انزلی و اسکله ناوگان شمال در منطقه چهارم دریایی ارتش پهلو گرفت. در این راستا ۲ ناو رزمی نیروی دریایی فدراسیون روسیه با نامهای «ولگادونتسک» و «ماخاچ قلعه» در جهت تقویت روابط دو کشور وارد آبهای جمهوری اسلامی شدند. بازدید از ناوگان شمال نداجا، انجام تمرین مشترک دریایی با ارتش جمهوری اسلامی ایران در دریای خزر و بازدید از یگانهای شناوری نداجا از جمله برنامه های این ناوگروه در مدت اقامت ۳روزه در ایران است. این سومین سفر ناوگروه های نیروی دریایی روسیه به ایران است و پیش از این در سال های ۱۳۸۶ و ۱۳۹۳ ناوگروه‌های این کشور با هدف ارتقاء روابط دوستانه به ایران سفر کرده بودند. عکس‌ها:ایرنا  

 

خوزستان سرافراز : ناوگروه روسی در اسکله ناوگان شمال در منطقه چهارم دریایی ارتش پهلو گرفت.

ناوگروه نیروی دریایی روسیه در سواحل بندر انزلی و اسکله ناوگان شمال در منطقه چهارم دریایی ارتش پهلو گرفت. در این راستا ۲ ناو رزمی نیروی دریایی فدراسیون روسیه با نامهای «ولگادونتسک» و «ماخاچ قلعه» در جهت تقویت روابط دو کشور وارد آبهای جمهوری اسلامی شدند.

بازدید از ناوگان شمال نداجا، انجام تمرین مشترک دریایی با ارتش جمهوری اسلامی ایران در دریای خزر و بازدید از یگانهای شناوری نداجا از جمله برنامه های این ناوگروه در مدت اقامت ۳روزه در ایران است.

این سومین سفر ناوگروه های نیروی دریایی روسیه به ایران است و پیش از این در سال های ۱۳۸۶ و ۱۳۹۳ ناوگروه‌های این کشور با هدف ارتقاء روابط دوستانه به ایران سفر کرده بودند.

عکس‌ها:ایرنا

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک