کد خبر: 7739
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۰/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۲:۵۰

خوزستان سرافراز: بعد از گذشت حدود دوسال از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید  دکتر روحانی و ایجاد جوِ خوش بینی و امیدواری در دل مردم ، این انتظار می رفت که تحول اساسی و بنیادی در وزارت خانه ها و نهادهای تحت نظر دولت بوجود آمده و نیروهایی که تا دیروز به علت ندانم کاری و روابط محفلی و باندی بر سرکار آمده بودند ویا به بیان ریاست محترم جمهور ، بدون بلیط سوار شده اند ، از هدایت قطار دولت پیاده گردیده و امور بدست افراد توانمند و کاردان ، که با اهداف دولت همسو بوده و در راستای آن گام بر می دارند سپرده شود. اما در مناطق نفت خیز جنوب متاسفانه مشاهده می گردد که چنین انتظاری برآورده نشده است و همچنان نیروهای وابسته به دولت قبل و عوامل تندورِ جبهه ی پایداری ، در سازمان نفت ضمام امور را در دست داشته و مورد حمایت مدیریت ارشد سازمان قرار می گیرند. قطعا با ادامه ی این شرایط در سطح مناطق نفت خیز جنوب و یاس پدید آمده در بدنه ی حامی دولت تنور انتخابات اسفند ماه ۹۴ آنگونه که انتظار می رود به نفع دولت گرم نخواهد شد. لکن با اعتقاد به اینکه باید…

خوزستان سرافراز:

بعد از گذشت حدود دوسال از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید  دکتر روحانی و ایجاد جوِ خوش بینی و امیدواری در دل مردم ، این انتظار می رفت که تحول اساسی و بنیادی در وزارت خانه ها و نهادهای تحت نظر دولت بوجود آمده و نیروهایی که تا دیروز به علت ندانم کاری و روابط محفلی و باندی بر سرکار آمده بودند ویا به بیان ریاست محترم جمهور ، بدون بلیط سوار شده اند ، از هدایت قطار دولت پیاده گردیده و امور بدست افراد توانمند و کاردان ، که با اهداف دولت همسو بوده و در راستای آن گام بر می دارند سپرده شود.

اما در مناطق نفت خیز جنوب متاسفانه مشاهده می گردد که چنین انتظاری برآورده نشده است و همچنان نیروهای وابسته به دولت قبل و عوامل تندورِ جبهه ی پایداری ، در سازمان نفت ضمام امور را در دست داشته و مورد حمایت مدیریت ارشد سازمان قرار می گیرند.

قطعا با ادامه ی این شرایط در سطح مناطق نفت خیز جنوب و یاس پدید آمده در بدنه ی حامی دولت تنور انتخابات اسفند ماه ۹۴ آنگونه که انتظار می رود به نفع دولت گرم نخواهد شد.

لکن با اعتقاد به اینکه باید جهت پیشبرد سیاستهای دولت این درد را درمان نماییم ، ضمن حفظ حق خود برای پیگیری از مجاری ذیربط ، در روزهای آینده مستنداتی در این خصوص ارایه خواهد شد.

 

جمعی از حامیان دولت شاغل در صنعت نفت جنوب

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک