کد خبر: 7754
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۰/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۲:۴۲

  به گزارش خوزستان سرافراز “ حیدر بهمنی روز دوشنبه در کارگاه آموزشی آشنایی با صنعت حفاری ویژه خبرنگاران در اهواز افزود: راه نجات صنعت حفاری تقویت مهندسی حفاری است و شرکت ملی حفاری ایران قوی ترین مهندسی را در اختیار دارد. وی اضافه کرد: ممکن است از نظر ابزار و فناوری کمبودهایی داشته باشیم اما فکر و اندیشه را در اختیار داریم که با فناوری های عظیم جهان مقابله می کند. بهمنی با اشاره به حضور شرکت ملی حفاری در مناطق مختلف جهان اعم از ترکمنستان و لیبی در زمان تحریم گفت: این شرکت یک سازمان بین المللی است و هر کدام از شرکت های اروپایی که وارد ایران شده اند در نخستین مرحله با ما وارد مذاکره شده و خواستار همکاری هستند. وی با بیان این که نخستین مرجع شرکت های اروپایی در ایران صنعت حفاری است گفت: برای تحقق اهداف پیش رو باید شرکت ملی حفاری ایران را به علوم مورد نیاز تجهیز کرد. وی گفت: شرکت ملی حفاری ایران در زمان حاضر ۷۵دستگاه حفاری در اختیار دارد و به همین دلیل جزو شرکتهای بزرگ حفاری دنیا است. مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران افزود: فشارهای بین المللی و تحریم ها چنان شدید بود که در مواقعی مجبور…

 

به گزارش خوزستان سرافراز “ حیدر بهمنی روز دوشنبه در کارگاه آموزشی آشنایی با صنعت حفاری ویژه خبرنگاران در اهواز افزود: راه نجات صنعت حفاری تقویت مهندسی حفاری است و شرکت ملی حفاری ایران قوی ترین مهندسی را در اختیار دارد.

وی اضافه کرد: ممکن است از نظر ابزار و فناوری کمبودهایی داشته باشیم اما فکر و اندیشه را در اختیار داریم که با فناوری های عظیم جهان مقابله می کند.

بهمنی با اشاره به حضور شرکت ملی حفاری در مناطق مختلف جهان اعم از ترکمنستان و لیبی در زمان تحریم گفت: این شرکت یک سازمان بین المللی است و هر کدام از شرکت های اروپایی که وارد ایران شده اند در نخستین مرحله با ما وارد مذاکره شده و خواستار همکاری هستند.

وی با بیان این که نخستین مرجع شرکت های اروپایی در ایران صنعت حفاری است گفت: برای تحقق اهداف پیش رو باید شرکت ملی حفاری ایران را به علوم مورد نیاز تجهیز کرد.

وی گفت: شرکت ملی حفاری ایران در زمان حاضر ۷۵دستگاه حفاری در اختیار دارد و به همین دلیل جزو شرکتهای بزرگ حفاری دنیا است.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران افزود: فشارهای بین المللی و تحریم ها چنان شدید بود که در مواقعی مجبور می شدیم حرکت خود را کند کنیم.

وی اظهار کرد این شرکت در حال حاضر یک هزار میلیارد ریال از مشتریان خود طلب دارد که به دلیل عدم پرداخت این مبلغ توان پرداخت طلب پیمانکاران خود نیستیم.

رییس اداره آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی حفاری ایران با بیان اینکه این شرکت افزون بر ۱۶ هزارنفر نیروی کار دارد گفت: تاکنون سه هزار و ۸۰۰ حلقه چاه به متراژ هشت میلیون متر توسط این شرکت حفاری شده است.
عبدالرضا موسوی افزود: توان این شرکت، حفاری تا عمق ۱۱هزار ۵۰۰ متر است اما تاکنون تا عمق شش هزار متر حفاری کرده ایم.

شرکت ملی حفاری ایران در اول دی سال ۵۸ تاسیس شد و فعالیت خود را با شش دستگاه حفاری آغاز کرد.

این شرکت به لحاظ دامنه عملیاتی، از بزرگترین شرکت های تابع شرکت ملی نفت ایران به شمار می رود که از شمالی ترین مناطق اعم از سرخس، خانگیران تا مرکزی، غرب، جنوب غربی و تا جنوبی ترین مناطق شامل خلیج فارس، پارس جنوبی و بطور کلی، در بیش از ۱۰ استان کشور، که امکان استحصال نفت و گاز وجود داشته باشد، فعالیت می کند.

شرکت ملی حفاری با افزایش دستگاه های حفاری و توسعه خدمات فنی ومهندسی و با بهره گیری از بیش از ۱۶ هزار نفر نیروی انسانی ، عملیات حفاری و خدمات فنی و مهندسی چاه های نفت و گاز را در کشور انجام می دهد.

ایرنا/
FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک