کد خبر: 7735
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۰/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۲:۲۴

یک نماینده منتسب به دلواپسان امروز در نطق میان دستور خود، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را مورد انتقاد و اعتراض قرار داد. به گزارش خوزستان سرافراز: جواد کریمی قدوسی، نماینده مردم مشهد در مجلس در نظق خود با انتقاد شدید  از مواضع رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، خطاب به آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت:  آقای هاشمی! مردم از شما می‌خواهند که خود را خانه‌نشین کنید و بیش از این انقلاب و نظام را زحمت ندهید. وی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس با خطاب قرار دادن هاشمی رفسنجانی و خانواده وی نسبت ها و اتهاماتی را به وی وارد کرد که متن این نطق در ادامه می آید: جناب آقای هاشمی رفسنجانی! جناب عالی و برخی از اعضای خانواده‌تان بنا بر مشاهده‌های آشکار ملت و مستند به گزارش‌های دقیق اطلاعاتی و امنیتی و گزارش قوی قرائت شده ۷۰۰ صفحه‌ای کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی در مجلس هشتم در راس فتنه ۸۸ بوده‌اید و با تمام توان خود در مقابل امام، انقلاب و شهدا و ملت ایستادید و امنیت جمهوری اسلامی را به طور جدید تهدید کردید و امروز هم با سوءاستفاده از ظرفیت دولت یازدهم این راه را ادامه می‌دهید. در این ایام شما با…

مجلس نهم,اکبر هاشمی رفسنجانی

یک نماینده منتسب به دلواپسان امروز در نطق میان دستور خود، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را مورد انتقاد و اعتراض قرار داد.

به گزارش خوزستان سرافراز: جواد کریمی قدوسی، نماینده مردم مشهد در مجلس در نظق خود با انتقاد شدید  از مواضع رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، خطاب به آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت:  آقای هاشمی! مردم از شما می‌خواهند که خود را خانه‌نشین کنید و بیش از این انقلاب و نظام را زحمت ندهید.

وی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس با خطاب قرار دادن هاشمی رفسنجانی و خانواده وی نسبت ها و اتهاماتی را به وی وارد کرد که متن این نطق در ادامه می آید:

جناب آقای هاشمی رفسنجانی! جناب عالی و برخی از اعضای خانواده‌تان بنا بر مشاهده‌های آشکار ملت و مستند به گزارش‌های دقیق اطلاعاتی و امنیتی و گزارش قوی قرائت شده ۷۰۰ صفحه‌ای کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی در مجلس هشتم در راس فتنه ۸۸ بوده‌اید و با تمام توان خود در مقابل امام، انقلاب و شهدا و ملت ایستادید و امنیت جمهوری اسلامی را به طور جدید تهدید کردید و امروز هم با سوءاستفاده از ظرفیت دولت یازدهم این راه را ادامه می‌دهید.

در این ایام شما با ادبیات جدیدی همچون رفتار مستکبران با ولی نعمتان انقلاب (روستائیان عزیز) بازخوانی مکرر داستان خانه نشینی امیرالمومنین علی (ع) و اخلال در راهبردهای جمهوری اسلامی در سیاست خارجی و جلوگیری از اجرای حکم فرزندانتان از جمله مهدی که توسط قضات صادر شده و نماد اجرای عدالت در دهه چهارم انقلاب است به مقابله با ارزش‌های انقلاب اسلامی ادامه می‌دهید.

 آقای هاشمی مطمئن باشید که اگر دوباره بخواهید از خطوط قرمز انقلاب، امام و شهدا و جوانان غیور این زمان عبور کنید و مسیر فتنه را ادامه دهید در این صورت و در حالی که ملت حجت را بر شما تمام کرده با هزاران لشکر عشق آماده در مقابل شما و فامیل‌های ثروت و خانواده‌های قدرت هم فرهنگ با فتنه که در پی تبدیل نظام به سلطنت هستند خواهند ایستاد و کار را برای همیشه تمام خواهند کرد.

گفتنی است؛ دلواپسان اخیرا و پس از اعلام کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی برای مجلس خبرگان، حمله گسترده ای را به وی  آغاز کرده اند و با برداشت های شخصی از سخنان اخیر  رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در سخنرانی های خود وی را مورد حمله قرار می دهند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک