کد خبر: 7767
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۰/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۵:۰۴

  به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از تسنیم ، مسئولان وزارت علوم ۳۷ میلیون تومان به عنوان حق مدیریت به یکی از مسئولان خود پرداخت کردند. این حق مدیریت که به محمدرضا رضوان‌طلب رئیس مرکز جذب اعضای هیئت‌علمی این وزارت علوم پرداخت شده، تنها برای ۲ ماه مسئولیت وی در این مرکز در نظر گرفته شده است.(تصویر اول) در سند دوم که در ذیل منتشر شده، میزان حق مدیریت رئیس مرکز جذب اعضای هیئت‌علمی وزارت علوم از سوی هیئت‌امنای وزارت علوم در ابتدای سال ۹۳ و به امضای سمنانیان رئیس سابق این هیئت رسیده است.  چندی پیش تنی چند از محققان همکار این مرکز از عدم پرداخت حقوق خود گلایه داشتند و اعلام کردند مرکز جذب ۶ ماه یک بار حقوق آنها را پرداخت می‌کند. با این شرایط وزیر علوم و نهادهای نظارتی باید بررسی کنند که در حساس‌ترین بخش وزارت علوم یعنی مرکز جذب اعضای هیئت‌علمی واقعا چه می‌گذرد.

 

به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از تسنیم ، مسئولان وزارت علوم ۳۷ میلیون تومان به عنوان حق مدیریت به یکی از مسئولان خود پرداخت کردند.

این حق مدیریت که به محمدرضا رضوان‌طلب رئیس مرکز جذب اعضای هیئت‌علمی این وزارت علوم پرداخت شده، تنها برای ۲ ماه مسئولیت وی در این مرکز در نظر گرفته شده است.(تصویر اول)

در سند دوم که در ذیل منتشر شده، میزان حق مدیریت رئیس مرکز جذب اعضای هیئت‌علمی وزارت علوم از سوی هیئت‌امنای وزارت علوم در ابتدای سال ۹۳ و به امضای سمنانیان رئیس سابق این هیئت رسیده است.

 چندی پیش تنی چند از محققان همکار این مرکز از عدم پرداخت حقوق خود گلایه داشتند و اعلام کردند مرکز جذب ۶ ماه یک بار حقوق آنها را پرداخت می‌کند.

با این شرایط وزیر علوم و نهادهای نظارتی باید بررسی کنند که در حساس‌ترین بخش وزارت علوم یعنی مرکز جذب اعضای هیئت‌علمی واقعا چه می‌گذرد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک