کد خبر: 7858
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۲/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۲:۵۵

    مهندس هوشنگ محمدیان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان در گفتگو با خبرنگارخوزستان سرافراز گفت: شبکه بهداشت و درمان در راستای ارائه خدمت به مردم و کاهش بیماری در سطح شهرستان هندیجان توانسته است آزمایشگاه طبی مرکز بهداشتی درمانی شهر زهره چم خلف عیسی را با اعتباری بالغ بر ۴/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال، بازسازی مرکز شماره ۱واقع درهندیجان شمالی را با اعتباری بالغ بر۱/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال، بازسازی مرکز بهداشتی درمانی شماره۲واقع  درمنطقه جنوبی را با اعتباری بالغ بر۴/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال و بازسازی مرکز بهداشت شهرستان اعتباری بالغ بر۴/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال تکمیل نمایند. رییس شبکه بهداشت و درمان هندیجان در ادامه اظهار داشتند: بیمارستان شهرستان هندیجان سند ثبتی ندارد و تا کنون نتوانستیم با بیمه ها قرارداد عقد نمائیم. گرچه دانشگاه علوم پزشکی آبادان در جهت رفع بسیاری از مشکلات یاریگر ما بوده و هست اما این مشکل باید با همکاری دستگاه های ذی ربط حل گردد. مدیرشبکه بهداشت درمان درادامه توصیه نمود: با توجه به گرمای شدید و احتمال شیوع انواع بیماری ها از شهروندان و روستائیان  هندیجانی درخواست نمود مراقب سلامتی خود به ویژه کودکان باشند و از خوردن  خوراکی های غیربهداشتی موکدا خود داری نمایند و با مشاهده هرگونه بیماری سریعا به شبکه بهداشت مراجعه نمایند.  مهندس محمدیان در خاتمه روز…

 IMG-20150812-WA0001

 

مهندس هوشنگ محمدیان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان هندیجان در گفتگو با خبرنگارخوزستان سرافراز گفت: شبکه بهداشت و درمان در راستای ارائه خدمت به مردم و کاهش بیماری در سطح شهرستان هندیجان توانسته است آزمایشگاه طبی مرکز بهداشتی درمانی شهر زهره چم خلف عیسی را با اعتباری بالغ بر ۴/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال، بازسازی مرکز شماره ۱واقع درهندیجان شمالی را با اعتباری بالغ بر۱/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال، بازسازی مرکز بهداشتی درمانی شماره۲واقع  درمنطقه جنوبی را با اعتباری بالغ بر۴/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال و بازسازی مرکز بهداشت شهرستان اعتباری بالغ بر۴/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال تکمیل نمایند.

رییس شبکه بهداشت و درمان هندیجان در ادامه اظهار داشتند: بیمارستان شهرستان هندیجان سند ثبتی ندارد و تا کنون نتوانستیم با بیمه ها قرارداد عقد نمائیم. گرچه دانشگاه علوم پزشکی آبادان در جهت رفع بسیاری از مشکلات یاریگر ما بوده و هست اما این مشکل باید با همکاری دستگاه های ذی ربط حل گردد.

مدیرشبکه بهداشت درمان درادامه توصیه نمود: با توجه به گرمای شدید و احتمال شیوع انواع بیماری ها از شهروندان و روستائیان  هندیجانی درخواست نمود مراقب سلامتی خود به ویژه کودکان باشند و از خوردن  خوراکی های غیربهداشتی موکدا خود داری نمایند و با مشاهده هرگونه بیماری سریعا به شبکه بهداشت مراجعه نمایند.

 مهندس محمدیان در خاتمه روز خبرنگار را به همه خبرنگاران به خصوص خبرنگاران خوزستانی و بالاخص خبرنگاران هندیجانی تبریک گفتند. وی از خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی مردم ومسئولین یاد کردند.

هندیجان/ناصرحکیمی

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک