کد خبر: 7862
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۲/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۴:۲۲

    به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خوزستان سرافراز: روز گذشته در درمانگاه جمعیت هلال احمر شهرستان کارون یک دوره کارگاه آموزشی با حضور آقایان دکتر کاوه جاسب معاون امور داوطلبان درجمعیت هلال احمر خوزستان ؛مهندس آذرپناهی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کارون ؛ دکتر سید حسین فاضلی از پژوهشگران  استان؛ آرش خواجه شهنی مسئول امور داوطلبان و سرکار خانم آموزگار کارشناس محیط زیست در ساختمان مرکزی درمانگاه جمعیت هلال احمر شهرستان کارون برگزار شده است.   مهندس آذرپناهی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کارون از آموزش های لازم در زمینه های مختلف مانند امداد و نجات ؛کمک های اولیه برای یک هزار داوطلب در این شهرستان خبر داده است.  درمانگاه  جمعیت هلال احمر که در سال ۹۴ در شهرستان کارون راه اندازی شده است ؛به مردم شهرستان کارون در زمینه های خدمات بهداشتی و درمانی؛خدمات دندانپزشکی با تعرفه های بسیار پایین در اختیار شهروندان قرار خواهد داد.    آذرپناهی افزود: افرادی که دچار بیماریهای خاص و سرطانی در این شهرستان میباشند ؛جمعیت هلال احمر با آنها در زمینه های گوناگون همکاری خواهد نمود. در ادامه این نشست دکتر کاوه جاسب در جلسه پرسش و پاسخ با داوطلبان هلال احمر  شهرستان کارون شرکت نموده و از نزدیک سوالات این داوطلبان را پاسخ…

 

۲۰۱۵۰۸۱۱_۱۳۰۰۳۸

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خوزستان سرافراز:

روز گذشته در درمانگاه جمعیت هلال احمر شهرستان کارون یک دوره کارگاه آموزشی با حضور آقایان دکتر کاوه جاسب معاون امور داوطلبان درجمعیت هلال احمر خوزستان ؛مهندس آذرپناهی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کارون ؛ دکتر سید حسین فاضلی از پژوهشگران  استان؛ آرش خواجه شهنی مسئول امور داوطلبان و سرکار خانم آموزگار کارشناس محیط زیست در ساختمان مرکزی درمانگاه جمعیت هلال احمر شهرستان کارون برگزار شده است.

 

مهندس آذرپناهی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کارون از آموزش های لازم در زمینه های مختلف مانند امداد و نجات ؛کمک های اولیه برای یک هزار داوطلب در این شهرستان خبر داده است. 

درمانگاه  جمعیت هلال احمر که در سال ۹۴ در شهرستان کارون راه اندازی شده است ؛به مردم شهرستان کارون در زمینه های خدمات بهداشتی و درمانی؛خدمات دندانپزشکی با تعرفه های بسیار پایین در اختیار شهروندان قرار خواهد داد. 

 

آذرپناهی افزود: افرادی که دچار بیماریهای خاص و سرطانی در این شهرستان میباشند ؛جمعیت هلال احمر با آنها در زمینه های گوناگون همکاری خواهد نمود.

در ادامه این نشست دکتر کاوه جاسب در جلسه پرسش و پاسخ با داوطلبان هلال احمر  شهرستان کارون شرکت نموده و از نزدیک سوالات این داوطلبان را پاسخ و به آنها جهت حل مشکلاتشان قول هرگونه همکاری از طرف جمعیت هلال احمر استان را داده است. 

 

دکتر جاسب درباره  مبارزه با سرطان در استان خوزستان افزود : با افزایش ۵۰۰ درصدی سرطان در استان روبرو  هستیم و در این زمینه  باید آموزش های لازم مانند فرهنگ سازی در استفاده از چتر برای پیشگیری از سرطان  ضروری می باشد.

جاسب در خاتمه افزود : جهت مبارزه با سرطان باید تشکل های علمی با حضور کارشناسان محیط زیست؛پزشکان؛اساتید دانشگاه و دیگر نهادها تشکیل گردد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک