کد خبر: 7854
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۲/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۰:۳۶

خوزستان سرافراز: سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: تمام کارها و گزارش های خبرنگاران بی بی سی تحت کنترل ما و دستگاه های امنیتی است و آن ها برای گرفتن گزارش هسته ای به ایران نمی آیند. حسین نوش آبادی در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما درباره چگونگی فعالیت نیروهای بی بی سی افزود: عوامل این شبکه مجوز یک هفته ای برای فعالیت در ایران دارند و این مجوز از هفته آخر مرداد اعتبار دارد. قرار نیست گزارشی از فعالیت های هسته ای ایران تهیه شود وی گفت: قرار نیست گزارشی از فعالیت های هسته ای ایران تهیه شود و ما یک مجوز برای فعالیت های کلی این گروه صادر کرده ایم، احتمال دارد که در گزارش های کلی شان از مردم درباره مسائل مختلف سوال کنند اما اینکه صرفا برای تهیه گزارش های هسته ای بیایند صحت ندارد. نوش آبادی افزود: اداره اماکن و نیروی انتظامی بر کلیات و جزئیات فعالیت این گروه نظارت دارد و باید تمام مکان هایی که می روند و حرف هایی که می زنند توسط این نهادها بررسی شود و ما بی بی سی را به حال خود رها نمی کنیم. وی گفت: این موضوع که خبرنگاران آزاد از کشورهای مختلف برای تهیه…

خوزستان سرافراز:

سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: تمام کارها و گزارش های خبرنگاران بی بی سی تحت کنترل ما و دستگاه های امنیتی است و آن ها برای گرفتن گزارش هسته ای به ایران نمی آیند.

حسین نوش آبادی در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما درباره چگونگی فعالیت نیروهای بی بی سی افزود: عوامل این شبکه مجوز یک هفته ای برای فعالیت در ایران دارند و این مجوز از هفته آخر مرداد اعتبار دارد.

قرار نیست گزارشی از فعالیت های هسته ای ایران تهیه شود

وی گفت: قرار نیست گزارشی از فعالیت های هسته ای ایران تهیه شود و ما یک مجوز برای فعالیت های کلی این گروه صادر کرده ایم، احتمال دارد که در گزارش های کلی شان از مردم درباره مسائل مختلف سوال کنند اما اینکه صرفا برای تهیه گزارش های هسته ای بیایند صحت ندارد.

نوش آبادی افزود: اداره اماکن و نیروی انتظامی بر کلیات و جزئیات فعالیت این گروه نظارت دارد و باید تمام مکان هایی که می روند و حرف هایی که می زنند توسط این نهادها بررسی شود و ما بی بی سی را به حال خود رها نمی کنیم.

وی گفت: این موضوع که خبرنگاران آزاد از کشورهای مختلف برای تهیه گزارش به ایران بیایند مسئله ای است که در دولت های قبلی نیز بوده است و خبرنگاران سی ان ان نیز به ایران آمده اند اما چون بی بی سی سابقه عناد ورزی به ایران داشته کمی حساسیت ایجاد کرده است.

– سه وزارتخانه تصمیم گیر
– به بی بی سی فارسی مجوز نداده و هیچ گاه نمی دهیم

سخنگوی وزارت ارشاد تاکید کرد: سه وزارتخانه ارشاد، خارجه و اطلاعات با هم تصمیم گرفتند که این گروه به ایران بیاید.

نوش آبادی گفت: به بی بی سی فارسی مجوز نداده و هیچ گاه نمی دهیم و اکنون شبکه جهانی بی بی سی خبرنگار و گروهی را که آمریکایی نیستند و به صورت آزاد فعالیت می کنند به ایران می فرستد و ما هم تمام کارهای آن ها را بررسی می کنیم و اگر تخلفی کردند و تلاش در انعکاس سیاه نمایی و رفتار مخالف با شئونات رسانه ای داشتند دیگر اجازه فعالیت به آن ها داده نمی شود.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک