کد خبر: 7927
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۳/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۸:۴۰

خوزستان سرافراز:مسئولان محترم استان هنوز در دام تعارفات با مرکز گرفتارند/هورالعظیم در چند روز گذشته مواجه با فاجعه اسفناک جدیدی شده است. مسعود کنعانی فعال محیط زیست با اشاره به کشتار بی سابقه ماهی و دیگر آبزیان تالاب همزمان با آتش سوزی وسیع در نیزارهای هور اعلام کرد: منشأ این حریق در کشور عراق مى باشد لیکن عوارض آن دامنگیر  ما نیز شده است و آلودگی شدید هوا مزید بر افزایش بی سابقه دما مناطق وسیعی از استان را در برگرفته است.بنحوی که توده عظیمی از دود این حریق آسمان شهر اهواز را نیز در برگرفت. باید بگویم که هوای ما اینک مخلوطی از دود و ریزگرد و آلودگی های نفتی است و بنا به گفته کارشناسان ما در آلوده ترین وضع ممکن قرار داریم. کنعانی افزود: در چنین شرایطی انتظار از مدیران استان این نیست که وقت را به تعارفات بگذرانند . شایسته نیست ،سلامت و جان مردم بازیچه تعاملات بین سازمانی قرار گیرد و بایدهرچه زودتر برای وضع اسفناک آب و هوای استان چاره جویی شود.   متاسفانه برخی از شرکتها و صنایع در استان فعال مایشاء هستند و در آلوده سازی محیط زیست خوزستان برای خود حد و مرزی قایل نیستند و تأسف برانگیزتر اینکه مدیران به…

خوزستان سرافراز:مسئولان محترم استان هنوز در دام تعارفات با مرکز گرفتارند/هورالعظیم در چند روز گذشته مواجه با فاجعه اسفناک جدیدی شده است.

مسعود کنعانی فعال محیط زیست با اشاره به کشتار بی سابقه ماهی و دیگر آبزیان تالاب همزمان با آتش سوزی وسیع در نیزارهای هور اعلام کرد:

منشأ این حریق در کشور عراق مى باشد لیکن عوارض آن دامنگیر  ما نیز شده است و آلودگی شدید هوا مزید بر افزایش بی سابقه دما مناطق وسیعی از استان را در برگرفته است.بنحوی که توده عظیمی از دود این حریق آسمان شهر اهواز را نیز در برگرفت.

باید بگویم که هوای ما اینک مخلوطی از دود و ریزگرد و آلودگی های نفتی است و بنا به گفته کارشناسان ما در آلوده ترین وضع ممکن قرار داریم.

کنعانی افزود:

در چنین شرایطی انتظار از مدیران استان این نیست که وقت را به تعارفات بگذرانند .

شایسته نیست ،سلامت و جان مردم بازیچه تعاملات بین سازمانی قرار گیرد و بایدهرچه زودتر برای وضع اسفناک آب و هوای استان چاره جویی شود.

 

متاسفانه برخی از شرکتها و صنایع در استان فعال مایشاء هستند و در آلوده سازی محیط زیست خوزستان برای خود حد و مرزی قایل نیستند و تأسف برانگیزتر اینکه مدیران به اصطلاح بومی نیز بر مسند این شرکتها تکیه زده اند!

 

این فعال محیط زیست همچنین تاکید کرد:

ازمسئولان و بزرگان استان تقاضا داریم ترتیب ملاقات حضوری جمعی از فعالان و کارشناسان محیط زیست خوزستان با ریاست محترم جمهوری را بدهند تا در سال همدلی و همزبانی ملت و دولت قدمهایی واقعی و موثر در این زمینه برداشته شود و راهی برای کاستن از نگرانی و دغدغه‌های بحق مردم شریف و بزرگوار خوزستان هموار گردد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک