کد خبر: 7901
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۳/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۱:۰۵

به گزارش خوزستان سرافراز: روی پلکان بین مسافرین که در انتظار سوار شدن به هواپیما بودند چشمم به یک چهره اشنا خورد که هرچه دقیق تر نگاهش  می کردم کمتر باورم میشد که او وزیر بهداشت است. یک مخاطب در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشت: دوشنبه شب که با پرواز دزفول به تهران می آمدم اتفاق جالبی را شاهد بودم. روی پلکان بین مسافرین که در انتظار سوار شدن به هواپیما بودند چشمم به یک چهره آشنا خورد که هرچه دقیق تر نگاهش می کردم کمتر باورم میشد که او وزیر بهداشت است. با خودم کلنجار رفتم که مگر می شود وزیر بدون تشریفات مرسوم برای سوار شدن به هواپیما مانند دیگران صف ایستاده باشد! وقتی سوار شدم با او چاق سلامتی کردم و با لحنی گرم پاسخ گرفتم ، برایم جالب بود که در این مرداد سوزان وزیر چرا به خوزستان آمده…که بعدا معلوم شد سرکشی از مراکز بهداشتی درمانی دلیل آمدنش در این خرماپزان است. در بین پرواز خلبان شکرآبی نیز همراهی وزیر در پرواز را خیر مقدم گفت و از او بابت زحمات چندین ساله اش در حوزه بهداشت تشکر کرد. مسافران دیگر که زودتر سوار شده بودند و حالا فهمیده بودند این پرواز مسافر ویژه دارد…

به گزارش خوزستان سرافراز:

روی پلکان بین مسافرین که در انتظار سوار شدن به هواپیما بودند چشمم به یک چهره اشنا خورد که هرچه دقیق تر نگاهش  می کردم کمتر باورم میشد که او وزیر بهداشت است.

یک مخاطب در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشت:

دوشنبه شب که با پرواز دزفول به تهران می آمدم اتفاق جالبی را شاهد بودم. روی پلکان بین مسافرین که در انتظار سوار شدن به هواپیما بودند چشمم به یک چهره آشنا خورد که هرچه دقیق تر نگاهش می کردم کمتر باورم میشد که او وزیر بهداشت است.

با خودم کلنجار رفتم که مگر می شود وزیر بدون تشریفات مرسوم برای سوار شدن به هواپیما مانند دیگران صف ایستاده باشد!
وقتی سوار شدم با او چاق سلامتی کردم و با لحنی گرم پاسخ گرفتم ، برایم جالب بود که در این مرداد سوزان وزیر چرا به خوزستان آمده…که بعدا معلوم شد سرکشی از مراکز بهداشتی درمانی دلیل آمدنش در این خرماپزان است.

در بین پرواز خلبان شکرآبی نیز همراهی وزیر در پرواز را خیر مقدم گفت و از او بابت زحمات چندین ساله اش در حوزه بهداشت تشکر کرد.
مسافران دیگر که زودتر سوار شده بودند و حالا فهمیده بودند این پرواز مسافر ویژه دارد با لبخند به این خبر خلبان واکنش نشان دادند.
پزشکی که لبخند را برای مردم به ارمغان آورد…خداقوت دکترجان.

 

504x354x3463508_344.jpg.jetiweb.ic.DSyz6frqQg

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک