کد خبر: 7908
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۳/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۲:۴۴

  خوزستان سرافراز : مدیرکل حمل و نقل و پایانه های خوزستان گفت: محور بندر امام خمینی(ره) – ماهشهر در بین محورهای ارتباطی استان بیشترین میزان تردد وسایط نقلیه را به خود اختصاص داده است.   مسعود مصدقی با اشاره به ثبت ۲۸میلیون و ۴۴۳هزار و ۶۱۰تردد از ابتدای امسال تا پایان مرداد افزود: بیشترین میزان تردد با دو میلیون و ۴۰۰هزار وسیله نقلیه مربوط به محور بندر امام – ماهشهر بود. وی اظهار کرد: تردد وسایط نقلیه در استان خوزستان در ۱۷ محور دارای ترددشمار به صورت رفت و برگشت ثبت می شود که میزان ترددها نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۱درصد رشد نشان می دهد. مصدقی با اشاره به حجم عمده حمل و نقل خوزستان در بخش جاده ای گفت: ۱۲درصد از مجموع ترددها مربوط به وسایط نقلیه سنگین است. وی نقش خوزستان در حمل و نقل جاده ای را حائز اهمیت برشمرد و گفت: استان خوزستان با دارا بودن پایانه های مرزی و بنادر بزرگ و کوچک مسیر تردد انواع وسایط نقلیه سنگین است که توسط این وسایط انواع کالاها به داخل و خارج از کشور هدایت می شوند. مصدقی همچنین با اشاره به فعالیت ۱۴۷شرکت و موسسه مسافری در خوزستان اظهار کرد: در مدت مزبور…

 

خوزستان سرافراز : مدیرکل حمل و نقل و پایانه های خوزستان گفت: محور بندر امام خمینی(ره) – ماهشهر در بین محورهای ارتباطی استان بیشترین میزان تردد وسایط نقلیه را به خود اختصاص داده است.

 

مسعود مصدقی با اشاره به ثبت ۲۸میلیون و ۴۴۳هزار و ۶۱۰تردد از ابتدای امسال تا پایان مرداد افزود: بیشترین میزان تردد با دو میلیون و ۴۰۰هزار وسیله نقلیه مربوط به محور بندر امام – ماهشهر بود.

وی اظهار کرد: تردد وسایط نقلیه در استان خوزستان در ۱۷ محور دارای ترددشمار به صورت رفت و برگشت ثبت می شود که میزان ترددها نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۱درصد رشد نشان می دهد.
مصدقی با اشاره به حجم عمده حمل و نقل خوزستان در بخش جاده ای گفت: ۱۲درصد از مجموع ترددها مربوط به وسایط نقلیه سنگین است.
وی نقش خوزستان در حمل و نقل جاده ای را حائز اهمیت برشمرد و گفت: استان خوزستان با دارا بودن پایانه های مرزی و بنادر بزرگ و کوچک مسیر تردد انواع وسایط نقلیه سنگین است که توسط این وسایط انواع کالاها به داخل و خارج از کشور هدایت می شوند.
مصدقی همچنین با اشاره به فعالیت ۱۴۷شرکت و موسسه مسافری در خوزستان اظهار کرد: در مدت مزبور دو میلیون و ۶۵۰هزار نفر مسافر توسط ۳۱۲هزار دستگاه وسیله حمل و نقل عمومی جابجا شده اند.
محور بندر امام – ماهشهر به دلیل وجود بندر امام خمینی(ره) یکی از محورهای مهم و راهبردی کشور و خوزستان است.

ایرنا/

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک