کد خبر: 7982
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۴/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۵:۲۵

  دبیرمسابقات ملی مهارت خوزستان در گفتگو با خبرنگار خوزستان سرافراز گفت: کارآموز خوزستانی در رشته مکاترونیک به مسابقات جهانی مهارت به برزیل اعزام شد. عبدالجلیل پورشب بااعلام این مطلب اظهارکرد: داوود محمودی کوهی ثبت نام شده در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شوشتر که دوره آماده سازی و آموزش را در مرکز آموزش امام علی (ع) اهواز پشت سرگذاشته بود به مسابقات جهانی راه یافت. وی ادامه داد: این برگزیده خوزستانی با کسب رتبه سوم تیمی در رشته مکاترونیک در مسابقات ملی مهارت برگزارشده در سطح استان خوزستان، هفدهم مردادماه به منظور شرکت در پانزدهمین دوره مسابقات جهانی ۲۰۱۵ عازم برزیل شد. دبیرمسابقات ملی مهارت استان خوزستان با بیان این که کارآموزان این استان از آمادگی خوبی برای شرکت در مسابقه برخوردارند، گفت: در کنار تلاش برگزیدگان راه یافته به مسابقات جهانی، حمایت مسئولین امر از جمله پوشش این افتخار توسط رسانه و صداوسیمای مرکز خوزستان امری مهم به شمار می رود. 

IMG-20150814-WA0004

 

دبیرمسابقات ملی مهارت خوزستان در گفتگو با خبرنگار خوزستان سرافراز گفت: کارآموز خوزستانی در رشته

مکاترونیک به مسابقات جهانی مهارت به برزیل اعزام شد.

عبدالجلیل پورشب بااعلام این مطلب اظهارکرد: داوود محمودی کوهی ثبت نام شده در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شوشتر که دوره آماده سازی و آموزش را در مرکز آموزش امام علی (ع) اهواز پشت سرگذاشته بود به مسابقات جهانی راه یافت.

وی ادامه داد: این برگزیده خوزستانی با کسب رتبه سوم تیمی در رشته مکاترونیک در مسابقات ملی مهارت برگزارشده در سطح استان خوزستان، هفدهم مردادماه به منظور شرکت در پانزدهمین دوره مسابقات جهانی ۲۰۱۵ عازم برزیل شد.

دبیرمسابقات ملی مهارت استان خوزستان با بیان این که کارآموزان این استان از آمادگی خوبی برای شرکت در مسابقه برخوردارند، گفت: در کنار تلاش برگزیدگان راه یافته به مسابقات جهانی، حمایت مسئولین امر از جمله پوشش این افتخار توسط رسانه و صداوسیمای مرکز خوزستان امری مهم به شمار می رود. 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک