کد خبر: 7992
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۴/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۵:۵۱

    به گزارش خوزستان سرافراز: مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداریبندرماهشهر گفت:دو دستگاه خودروی سواری پژو پرشیا و پژو ۲۰۶ جمعه در پمپ بنزین آپادانای بندر ماهشهر در آتش سوختند. بهروز محسنی افزود:این حادثه ساعت ۱۲٫۲۰دقیقه روز جمعه به ستاد فرماندهی آتش نشانی بندر ماهشهر اعلام و ماموران این سازمان بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند. وی اظهارکرد:در این حادثه یک خودروی پژو پرشیا به دلیل نقص فنی در سامانه سوخت گیری درچار آتش شد و پس از آن یک خودرو پژو ۲۰۶ نیز که در جایگاه قرار داشت آتش گرفت. محسنی افزود:کارکنان پمپ بنزین ضمن فعالسازی سامانه ایمنی، با استفاده از کپسول آتش نشانی اقدام به مهار آتش کردند که موثر واقع نشد که در نهایت با وارد عمل شدن ماموران سازمان آتش نشانی آتش مهار و از وقوع فاجعه ای ناگوار پیشگیری شد. محسنی گفت:این حادثه خسارت جانی دربر نداشته است. ایرنا/

 

 

به گزارش خوزستان سرافراز:

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداریبندرماهشهر گفت:دو دستگاه خودروی سواری پژو پرشیا و پژو ۲۰۶ جمعه در پمپ بنزین آپادانای بندر ماهشهر در آتش سوختند.

بهروز محسنی افزود:این حادثه ساعت ۱۲٫۲۰دقیقه روز جمعه به ستاد فرماندهی آتش نشانی بندر ماهشهر اعلام و ماموران این سازمان بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی اظهارکرد:در این حادثه یک خودروی پژو پرشیا به دلیل نقص فنی در سامانه سوخت گیری درچار آتش شد و پس از آن یک خودرو پژو ۲۰۶ نیز که در جایگاه قرار داشت آتش گرفت.

محسنی افزود:کارکنان پمپ بنزین ضمن فعالسازی سامانه ایمنی، با استفاده از کپسول آتش نشانی اقدام به مهار آتش کردند که موثر واقع نشد که در نهایت با وارد عمل شدن ماموران سازمان آتش نشانی آتش مهار و از وقوع فاجعه ای ناگوار پیشگیری شد.
محسنی گفت:این حادثه خسارت جانی دربر نداشته است.

ایرنا/

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک