کد خبر: 7968
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۴/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۱:۴۳

خوزستان سرافراز : یک نماینده اصلاح طلب مجلس ضمن پیش بینی اقبال عمومی نسبت به اصلاح طلبان در انتخابات آینده مجلس، گفت که عقلای قوم باید کسانی را برای حضور در مجلس آینده معرفی کنند که رد صلاحیت نشوند. حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد پورفاطمی اظهار کرد: طبیعتا اصلاح طلبان وارد عرصه انتخابات خواهند شد ولی برای ارزیابی در مورد رقابت های انتخاباتی باید ببینیم چه کسانی تایید می شوند. نظر من این است که اگر اصلاح طلبان تایید شوند اقبال عمومی نسبت به اصلاح طلبان اقبال خوبی خواهد بود چرا که اصلاح طلبان در مناطق مختلف با توجه به شعارهایی که دارند و کارهایی که کردند بین مردم وضع خوبی دارند. وی درباره احتمال فعالیت مشترک اصلاح طلبان و جریان اعتدال در انتخابات آینده مجلس نیز گفت: دولت خودش رسما کاری انجام نمی دهد ولی اصلاح طلبان از نظر فکری به دولت نزدیک خواهند بود. شاید نیروهایی که در مجموعه دولت بودند و استعفا دادند هم در جمع اصلاح طلبان بگنجند البته نمی توان گفت که ۱۰۰ درصد با هم به توافق خواهند رسید ولی در خیلی جاها به هم نزدیک خواهند بود. نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس درباره وضعیت جریان غالب در دولت بین مردم نیز…

خوزستان سرافراز : یک نماینده اصلاح طلب مجلس ضمن پیش بینی اقبال عمومی نسبت به اصلاح طلبان در انتخابات آینده مجلس، گفت که عقلای قوم باید کسانی را برای حضور در مجلس آینده معرفی کنند که رد صلاحیت نشوند.

حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمد پورفاطمی اظهار کرد: طبیعتا اصلاح طلبان وارد عرصه انتخابات خواهند شد ولی برای ارزیابی در مورد رقابت های انتخاباتی باید ببینیم چه کسانی تایید می شوند. نظر من این است که اگر اصلاح طلبان تایید شوند اقبال عمومی نسبت به اصلاح طلبان اقبال خوبی خواهد بود چرا که اصلاح طلبان در مناطق مختلف با توجه به شعارهایی که دارند و کارهایی که کردند بین مردم وضع خوبی دارند.

وی درباره احتمال فعالیت مشترک اصلاح طلبان و جریان اعتدال در انتخابات آینده مجلس نیز گفت: دولت خودش رسما کاری انجام نمی دهد ولی اصلاح طلبان از نظر فکری به دولت نزدیک خواهند بود.

شاید نیروهایی که در مجموعه دولت بودند و استعفا دادند هم در جمع اصلاح طلبان بگنجند البته نمی توان گفت که ۱۰۰ درصد با هم به توافق خواهند رسید ولی در خیلی جاها به هم نزدیک خواهند بود.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس درباره وضعیت جریان غالب در دولت بین مردم نیز یادآور شد: الان فکر دیگری روی کار آمده که مردم بیشتر به این فکر و اندیشه اقبال دارند و امیدواریم آنچه نهایتا در انتخابات آینده حاصل می‌شود نیز به نفع مردم و نظام باشد.

پورفاطمی با بیان اینکه اصلاح طلبان به شکل منسجم وارد انتخابات آینده مجلس خواهند شد ، گفت: در بین اصلاح طلبان عقلای قوم باید بنشینند و مجموعه ای را معرفی کنند که هم رد صلاحیت نشوند و هم بتوانند برای کشور مفید باشند. ما امید داریم افرادی از هر دو جریان وارد جریان انتخابات شوند که بر مبنای منطق و اصول مشخصی حرکت کنند. در این صورت پذیرش بیشتری هم بین مردم نسبت به این افراد وجود خواهد داشت.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک