کد خبر: 8013
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۴/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۸

      تیم استقلال جدال شهرآورد اهواز را در هفته سوم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران از آن خود کرد.   به گزارش خوزستان سرافراز :  در این دیدار که در حضور چهار هزار تماشاگر عصر جمعه در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد، استقلال خوزستان با دو گل از سد همشهری خود فولاد گذشت و به دومین پیروزی فصل خود دست یافت. حسن بیت سعید در دقیقه ۵۴ و فرشاد جان فزا در دقیقه ۴+۹۰ برای تیم استقلال خوزستان گلزنی کردند. دو تیم در این دیدار که در گرمای ۴۸ درجه ای اهواز برگزار شد، بازی متعادل و پایاپایی را در میانه میدان به نمایش گذاشتند تا در پایان نیمه نخست با تساوی بدون گل، به رختکن بروند. احمد صالحی داور این دیدار در دقیقه ۳۴ به دلیل گرمای شدید هوا، سه دقیقه بازی را متوقف کرد تا بازیکنان بتوانند لحظاتی با نوشیندن آب، دمای بدنشان را کاهش دهند. در نیمه دوم شاگردان عبدالله ویسی سرمربی تیم استقلال خوزستان بر روی یک کرنر و ضربه سر بیت سعید به گل دست یافتند تا روند بازی تغییر کند. بازیکنان تیم فولاد بعد از این گل، کنترل بازی را در دست گرفتند و می توانستند در دقیقه ۶۴ بر روی…

 

 

 

تیم استقلال جدال شهرآورد اهواز را در هفته سوم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران از آن خود کرد.

 

به گزارش خوزستان سرافراز :  در این دیدار که در حضور چهار هزار تماشاگر عصر جمعه در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد، استقلال خوزستان با دو گل از سد همشهری خود فولاد گذشت و به دومین پیروزی فصل خود دست یافت.

حسن بیت سعید در دقیقه ۵۴ و فرشاد جان فزا در دقیقه ۴+۹۰ برای تیم استقلال خوزستان گلزنی کردند.

دو تیم در این دیدار که در گرمای ۴۸ درجه ای اهواز برگزار شد، بازی متعادل و پایاپایی را در میانه میدان به نمایش گذاشتند تا در پایان نیمه نخست با تساوی بدون گل، به رختکن بروند.

احمد صالحی داور این دیدار در دقیقه ۳۴ به دلیل گرمای شدید هوا، سه دقیقه بازی را متوقف کرد تا بازیکنان بتوانند لحظاتی با نوشیندن آب، دمای بدنشان را کاهش دهند.

در نیمه دوم شاگردان عبدالله ویسی سرمربی تیم استقلال خوزستان بر روی یک کرنر و ضربه سر بیت سعید به گل دست یافتند تا روند بازی تغییر کند.

بازیکنان تیم فولاد بعد از این گل، کنترل بازی را در دست گرفتند و می توانستند در دقیقه ۶۴ بر روی ضربه دیدنی هادی خنیفر به گل دست یابند اما توپ به دیرک دروازه اصابت کرد.

حملات شاگردان دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم فولاد در اواخر نیمه دوم ادامه یافت اما تیم استقلال خوزستان بر روی یک ضد حمله به دومین گل خود رسید تا استقلالی ها برنده شهرآورد پایتخت شوند.

ایرنا/

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک