کد خبر: 7943
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۴/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۱:۱۶

   به فاصله ۱۶ دقیقه سه زلزله ۳.۱، ۴.۱ و ۳.۴ ریشتری جنوب شرقی تهران در جوادآباد ورامین را لرزاند. همچنین دو زلزله کمتر از دو ریشتر هم در این مدت ثبت شده است.   به گزارش خوزستان سرافراز؛ از ساعت ۱۱:۱۱ دقیقه آخر شب پنجشنبه ۲۲ مرداد ۹۴ تا ساعت ۱۱:۲۷ دقیقه ۵ زلزله جوادآباد در جنوب شرقی تهران را لرزانده است که یک مورد بالای چهار ریشتر و دو مورد بالای سه ریشتر بوده است. نخستین زمین لرزه با بزرگای ۳.۱ ریشتر در ساعت ۲۳:۱۱:۴۸ در مختصات ۳۵.۱۴۶ و ۵۱.۹۱۳ دومین زلزله با قدرت ۴.۱ ریشتر و با مختصات جغرافیایی ۳۵.۱۶۵ و ۵۱.۸۵۹ و سومین زلزله بالای ۳ ریشتر با قدرت ۳.۴ ریشتر و به مختصات ۳۵.۱۴۵ و ۵۱.۹۳۴ ثبت شده است. بقیه زمین لرزه ها، قدرتی کمتر از ۲ ریشتر داشته اند. همچنین در ساعت ۱۰ دقیقه بامداد جمعه ۲۳ مرداد ۹۴، جوادآباد ۲.۲ ریشتر لرزید.  همچنین زلزله خفیفی ایوانکی سمنان را در ساعت ۲۳:۵۰ پنجشنبه لرزانده است. ایوانکی، فاصله زیادی با جوادآباد ورامین ندارد.  در تصویر زیر، مختصات زلزله های جوادآباد تا لحظه تنظیم این خبر را می بینید؛     زلزله ۴.۱ ریشتری در فاصله ۱۷ کیلومتری جواد آباد، ۲۰ کیلومتری پیشوا و ۲۶ کیلومتری ورامین تهران…

 

 به فاصله ۱۶ دقیقه سه زلزله ۳.۱، ۴.۱ و ۳.۴ ریشتری جنوب شرقی تهران در جوادآباد ورامین را لرزاند. همچنین دو زلزله کمتر از دو ریشتر هم در این مدت ثبت شده است.

 

به گزارش خوزستان سرافراز؛ از ساعت ۱۱:۱۱ دقیقه آخر شب پنجشنبه ۲۲ مرداد ۹۴ تا ساعت ۱۱:۲۷ دقیقه ۵ زلزله جوادآباد در جنوب شرقی تهران را لرزانده است که یک مورد بالای چهار ریشتر و دو مورد بالای سه ریشتر بوده است.

نخستین زمین لرزه با بزرگای ۳.۱ ریشتر در ساعت ۲۳:۱۱:۴۸ در مختصات ۳۵.۱۴۶ و ۵۱.۹۱۳ دومین زلزله با قدرت ۴.۱ ریشتر و با مختصات جغرافیایی ۳۵.۱۶۵ و ۵۱.۸۵۹ و سومین زلزله بالای ۳ ریشتر با قدرت ۳.۴ ریشتر و به مختصات ۳۵.۱۴۵ و ۵۱.۹۳۴ ثبت شده است.

بقیه زمین لرزه ها، قدرتی کمتر از ۲ ریشتر داشته اند. همچنین در ساعت ۱۰ دقیقه بامداد جمعه ۲۳ مرداد ۹۴، جوادآباد ۲.۲ ریشتر لرزید. 

همچنین زلزله خفیفی ایوانکی سمنان را در ساعت ۲۳:۵۰ پنجشنبه لرزانده است. ایوانکی، فاصله زیادی با جوادآباد ورامین ندارد. 

در تصویر زیر، مختصات زلزله های جوادآباد تا لحظه تنظیم این خبر را می بینید؛

 

 

زلزله ۴.۱ ریشتری در فاصله ۱۷ کیلومتری جواد آباد، ۲۰ کیلومتری پیشوا و ۲۶ کیلومتری ورامین تهران ثبت شده، زلزله ۳.۴ ریشتری در فاصله ۲۵ کیلومتری جواد آباد ورامین، ۲۵ کیلومتری ایوانکی سمنان و ۲۶ کیلومتری پیشوای ورامین ثبت شده و زلزله ۳.۱ ریشتری در فاصله ۲۳ کیلومتری جواد آباد ورامین، ۲۵ کیلومتری پیشوا و ۲۶ کیلومتری ایوانکی سمنان ثبت شده است.

جوادآباد یکی از شهرهای استان تهران و مرکز بخش جوادآباد شهرستان ورامین است.

خبرآنلاین/

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک