کد خبر: 8017
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۵/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۱:۵۹

بهمن روشنایی سرپرست استقلال خوزستان بعد از برد شیرین این تیم در شهرآورد اهواز به خبرنگار خوزستان سرافراز گفت: تیم استقلال خوزستان با یک عده جوان گمنام و شایسته پا به مسابقات لیگ برتر گذاشته و قطعا این جوانان روز به روز در شرایط بهتری قرار خواهند گرفت . وی افزود:در شروع لیگ خیلی ها تصور می کردند استقلال خوزستان در یارگیری ضعیف عمل نموده و قطعا در طول فصل به مشکل بر خواهد خورد.اما من به بازیکنان جوان این تیم اعتقاد کامل داشته و مطمئن بودم نسبت به پارسال نتایج بهتری کسب خواهیم نمود. روشنایی گفت : برد تیم ما در مقابل فولاد خوزستان حاصل تلاش تمام بازیکنان و کادر فنی تیم بوده و امیدوارم که در بازی هفته چهارم مقابل تیم سایپا ” این بازیکنان به دور از غرور و حاشیه فوتبال زیبای خود را ادامه دهند. وی خاطر نشان کرد:بعد از برد مقابل پرسپولیس خیلی ها می خواستند؛ با جوانان این تیم مانند بیت سیاح مصاحبه کنند که من به خاطر دور نگه داشتن  تیمم از مسائل حاشیه ای و تمرکز بازیکنانم روی تمرینات به آنها اجازه مصاحبه نداده ام. وی بیان داشت : جا دارد در اینجا از کادر فنی و سرمربی تیم آقای عبدالله ویسی…

index

بهمن روشنایی سرپرست استقلال خوزستان بعد از برد شیرین این تیم در شهرآورد اهواز به خبرنگار خوزستان سرافراز گفت:

تیم استقلال خوزستان با یک عده جوان گمنام و شایسته پا به مسابقات لیگ برتر گذاشته و قطعا این جوانان روز به روز در شرایط بهتری قرار خواهند گرفت .

وی افزود:در شروع لیگ خیلی ها تصور می کردند استقلال خوزستان در یارگیری ضعیف عمل نموده و قطعا در طول فصل به مشکل بر خواهد خورد.اما من به بازیکنان جوان این تیم اعتقاد کامل داشته و مطمئن بودم نسبت به پارسال نتایج بهتری کسب خواهیم نمود.

روشنایی گفت : برد تیم ما در مقابل فولاد خوزستان حاصل تلاش تمام بازیکنان و کادر فنی تیم بوده و امیدوارم که در بازی هفته چهارم مقابل تیم سایپا ” این بازیکنان به دور از غرور و حاشیه فوتبال زیبای خود را ادامه دهند.

وی خاطر نشان کرد:بعد از برد مقابل پرسپولیس خیلی ها می خواستند؛ با جوانان این تیم مانند بیت سیاح مصاحبه کنند که من به خاطر دور نگه داشتن  تیمم از مسائل حاشیه ای و تمرکز بازیکنانم روی تمرینات به آنها اجازه مصاحبه نداده ام.

وی بیان داشت : جا دارد در اینجا از کادر فنی و سرمربی تیم آقای عبدالله ویسی تشکر کرده و بابت اعتماد به این جوانان به او تبریک عرض کنم.

خیلی از کارشناسان اعتقاد داشتند که استقلال خوزستان  باید بازیکنان مطرح لیگ برتری را جذب نماید ؛ اما سرمربی ما با اعتقاد راسخ به همین جوانان پا به مسابقات لیگ برتر گذاشته و امروز همین جوانان جواب اعتماد این مربی را به خوبی در زمین مسابقه پس داده اند .

وی در پایان گفت :امیدوارم که استقلال خوزستان روز به روز بهتر شده و بتوانیم مردم فوتبال دوست خوزستان را با نتایج خوب و کسب پیروزی در مسابقات آتی خوشحال نماییم.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک