کد خبر: 8023
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۵/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۲:۰۸

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت :تاکتیک ما در برابر فولاد تسلط بازیکنان برتمام نقاط زمین بود به همین دلیل پیروز میدان شدیم. تیم فوتبال استقلال خوزستان جمعه شب در هفته سوم لیگ برتر باشگاه های ایران در ورزشگاه غدیر اهواز با دوگل تیم فولاد خوزستان راشکست داد. عبدالله ویسی در نشست رسانه ای بعد از بازی اظهار داشت : خوشبختانه بازیکنان ما با اجرای تاکتیک مورد نظر بازی خوبی از خود ارایه دادند. وی اضافه کرد: این دیدار حکم بازی بیرون خانه را برای ما داشت به همین خاطر محکوم به برد و کسب سه امتیاز این مسابقه بودیم . ویسی اظهارداشت: از بازیکنان خودم به خاطر این برد وبازی خوبشان کمال تشکر وقدردانی را دارم . وی به وضعیت بازی اشاره کرد وگفت : درجریان این مسابقه ما هیچ موقعیت گلی به تیم فوتبال فولاد خوزستان ندادیم ، ضمن آن که بر توپ وزمین تسلط داشتیم . ویسی در خصوص انجام بازیها به جای ساعت ۱۹ در ساعت ۲۱ در این ورزشگاه گفت: ما با این تغییر مخالف هستیم ،چراکه وقتی می گویند میزبانی یعنی که ما از شرایط آن که یکی گرما است استفاده کنیم . سر مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان اظهار داشت : اگرچنین است…

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت :تاکتیک ما در برابر فولاد تسلط بازیکنان برتمام نقاط زمین بود به همین دلیل پیروز میدان شدیم.

تیم فوتبال استقلال خوزستان جمعه شب در هفته سوم لیگ برتر باشگاه های ایران در ورزشگاه غدیر اهواز با دوگل تیم فولاد خوزستان راشکست داد.
عبدالله ویسی در نشست رسانه ای بعد از بازی اظهار داشت : خوشبختانه بازیکنان ما با اجرای تاکتیک مورد نظر بازی خوبی از خود ارایه دادند.
وی اضافه کرد: این دیدار حکم بازی بیرون خانه را برای ما داشت به همین خاطر محکوم به برد و کسب سه امتیاز این مسابقه بودیم .
ویسی اظهارداشت: از بازیکنان خودم به خاطر این برد وبازی خوبشان کمال تشکر وقدردانی را دارم .
وی به وضعیت بازی اشاره کرد وگفت : درجریان این مسابقه ما هیچ موقعیت گلی به تیم فوتبال فولاد خوزستان ندادیم ، ضمن آن که بر توپ وزمین تسلط داشتیم .
ویسی در خصوص انجام بازیها به جای ساعت ۱۹ در ساعت ۲۱ در این ورزشگاه
گفت: ما با این تغییر مخالف هستیم ،چراکه وقتی می گویند میزبانی یعنی که ما از شرایط آن که یکی گرما است استفاده کنیم .
سر مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان اظهار داشت : اگرچنین است پس درجریان کوران سرما بازیهای ما با تیمهای تبریزی در این شهر بجای ساعت ۱۵ در ساعت ۱۲که اوج تابش آفتاب است برگزارشود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک