کد خبر: 8047
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۵/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۷:۳۹

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان به خبرنگار خوزستان سرافراز گفت: نیازسنجی آموزش روستایی و عشایری این استان از ابتدای سال ۹۳ تاکنون با برنامه های لازم تدوین و اجرا شد. رحمن قلاوند در خصوص اهمیت توسعه آموزش روستایی اظهارکرد: امروزه توسعه آموزش روستایی یکی از شاخص های موفقیت کشورها محسوب می شود که لازمه آن، آموزش مناسب نیروی انسانی ماهر و کارآمد است. وی ادامه داد: در این میان نقش آموزش های فنی و حرفه ای به عنوان سازمان ارائه دهنده خدمات آموزشی در حرفه های مختلف غیرقابل انکار است. قلاوند در توضیح بیشتر نیازسنجی آموزشی بیان کرد: نیازسنجی آموزشی، فرایندی در جهت نیازهای آموزشی و اولویت بندی این نیازها به منظور دستیابی مدیران و مجریان برنامه های آوزشی به درکی روشن در کلیه مراحل برنامه ریزی است. مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان تصریح کرد: در راستای تحقق این سیاست، این اداره کل، در توسعه و بسط آموزش های مهارتی در بین روستاییان و عشایر با انجام نیازسنجی آموزش روستایی و عشایری از ابتدای سال ۹۳تاکنون برنامه ریزی لازم را تدوین و اجرا کرد. وی اضافه کرد: در نتیجه به دست آمده طی این نیازسنجی، از تعداد ۱۰۹دهستان در سطح استان و شهرستان های تابعه تعداد…

khuzsarafraz.ir

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان به خبرنگار خوزستان سرافراز گفت: نیازسنجی آموزش روستایی و عشایری این استان از ابتدای سال ۹۳ تاکنون با برنامه های لازم تدوین و اجرا شد.

رحمن قلاوند در خصوص اهمیت توسعه آموزش روستایی اظهارکرد: امروزه توسعه آموزش روستایی یکی از شاخص های موفقیت کشورها محسوب می شود که لازمه آن، آموزش مناسب نیروی انسانی ماهر و کارآمد است.

وی ادامه داد: در این میان نقش آموزش های فنی و حرفه ای به عنوان سازمان ارائه دهنده خدمات آموزشی در حرفه های مختلف غیرقابل انکار است.

قلاوند در توضیح بیشتر نیازسنجی آموزشی بیان کرد: نیازسنجی آموزشی، فرایندی در جهت نیازهای آموزشی و اولویت بندی این نیازها به منظور دستیابی مدیران و مجریان برنامه های آوزشی به درکی روشن در کلیه مراحل برنامه ریزی است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان تصریح کرد: در راستای تحقق این سیاست، این اداره کل، در توسعه و بسط آموزش های مهارتی در بین روستاییان و عشایر با انجام نیازسنجی آموزش روستایی و عشایری از ابتدای سال ۹۳تاکنون برنامه ریزی لازم را تدوین و اجرا کرد.

وی اضافه کرد: در نتیجه به دست آمده طی این نیازسنجی، از تعداد ۱۰۹دهستان در سطح استان و شهرستان های تابعه تعداد ۳۶۳ روستا به صورت نمونه از کل چهارو ۱۱۶ روستا با همکاری فرمانداران، بخشداران، دهیاران، کارشناسان مراکز و اداره کل با موفقیت استخراج و احصاء شد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک