کد خبر: 8103
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۶/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۴:۴۶

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کشور چین در زمان تحریم کشورمان کارنامه خوبی از خود ثبت کرد و ملت ها هیچ وقت کشورهایی که در شرایط سخت به کمکشان بیایند را فراموش نخواهند کرد. به گزارش خوزستان سرافراز “ محسن رضایی یکشنبه در جریان بازدید از کارخانه آلومینیوم و پتروشیمی کاوه مسجدسلیمان با قدردانی از کشور چین که در شرایط تحریم اقتصادی با کشورمان همکاری کرد، اظهار کرد: کشور چین در حالی که هنوز مذاکرات ادامه داشت بیش از یک میلیارد دلار فاینانس با کشور انجام داد و این فاینانس در اختیار مجموعه پتروشیمی مسجدسلیمان قرار گرفت. وی با بیان اینکه کشورهای چین، روسیه و آلمان در جریان مذاکرات با ما همکاری کردند، افزود: کشورهای فرانسه، انگلیس و آمریکا رفتار خوبی با کشور ما نداشتند و شاید اگر شخص اوباما نبود می توانستیم بگوییم که بدترین همکاری از جانب کشور آمریکا بوده است. محسن رضایی امروز به اتفاق استاندار خوزستان از کارخانه های آلومینیوم و پتروشیمی کاوه مسجدسلیمان بازدید کرد. ایرنا/

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کشور چین در زمان تحریم کشورمان کارنامه خوبی از خود ثبت کرد و ملت ها هیچ وقت کشورهایی که در شرایط سخت به کمکشان بیایند را فراموش نخواهند کرد.

به گزارش خوزستان سرافراز “ محسن رضایی یکشنبه در جریان بازدید از کارخانه آلومینیوم و پتروشیمی کاوه مسجدسلیمان با قدردانی از کشور چین که در شرایط تحریم اقتصادی با کشورمان همکاری کرد، اظهار کرد: کشور چین در حالی که هنوز مذاکرات ادامه داشت بیش از یک میلیارد دلار فاینانس با کشور انجام داد و این فاینانس در اختیار مجموعه پتروشیمی مسجدسلیمان قرار گرفت.
وی با بیان اینکه کشورهای چین، روسیه و آلمان در جریان مذاکرات با ما همکاری کردند، افزود: کشورهای فرانسه، انگلیس و آمریکا رفتار خوبی با کشور ما نداشتند و شاید اگر شخص اوباما نبود می توانستیم بگوییم که بدترین همکاری از جانب کشور آمریکا بوده است.
محسن رضایی امروز به اتفاق استاندار خوزستان از کارخانه های آلومینیوم و پتروشیمی کاوه مسجدسلیمان بازدید کرد.

ایرنا/

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک