کد خبر: 8079
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۶/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۱:۳۳

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز : به مناسبت روز خبرنگار، دوره خبرنگاری و نمایشگاه مطبوعات و دوره حقوق شهروندی در بهبهان برگزار شد. سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بهبهان در این خصوص گفت: به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار، نمایشگاه مطبوعات با حضور خبرنگاران وب سایت های فعال، نشریات مکتوب و روابط عمومی های فعال اداره ها و سازمان ها در تالار میرزاشوقی برگزار شد. سعید عدالت بهبهانی افزود: در این نمایشگاه که به مدت پنج روز تا بیست و ششم این ماه ادامه دارد، تعداد زیادی از تصاویر و مستندات خبری از نشریات و فعالیت های مطبوعاتی در حوزه های مختلف به نمایش گذاشته شده است. وی با بیان این که این نمایشگاه با همکاری روابط عمومی شهرداری و فرمانداری، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و مرکز آموزش فنی و حرفه ای بهبهان دایر شده، عنوان کرد: در حاشیه نمایشگاه، دوره کوتاه مدت خبرنگاری برگزار و به شرکت کنندگان مدرک معتبر از سوی مرکز فنی و حرفه ای اعطاء شد. عدالت بهبهانی خاطرنشان کرد: نکته قابل توجه، حضور سایت های مختلف شهرستان و ارائه تصاویر قدیمی از وقایع تاریخی و خبری شهرستان بهبهان است که با استقبال خوبی از سوی مردم و مسئولین روبرو شد. وی…

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز :

به مناسبت روز خبرنگار، دوره خبرنگاری و نمایشگاه مطبوعات و دوره حقوق شهروندی در بهبهان برگزار شد.

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بهبهان در این خصوص گفت: به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار، نمایشگاه مطبوعات با حضور خبرنگاران وب سایت های فعال، نشریات مکتوب و روابط عمومی های فعال اداره ها و سازمان ها در تالار میرزاشوقی برگزار شد.

سعید عدالت بهبهانی افزود: در این نمایشگاه که به مدت پنج روز تا بیست و ششم این ماه ادامه دارد، تعداد زیادی از تصاویر و مستندات خبری از نشریات و فعالیت های مطبوعاتی در حوزه های مختلف به نمایش گذاشته شده است.

وی با بیان این که این نمایشگاه با همکاری روابط عمومی شهرداری و فرمانداری، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و مرکز آموزش فنی و حرفه ای بهبهان دایر شده، عنوان کرد: در حاشیه نمایشگاه، دوره کوتاه مدت خبرنگاری برگزار و به شرکت کنندگان مدرک معتبر از سوی مرکز فنی و حرفه ای اعطاء شد.

عدالت بهبهانی خاطرنشان کرد: نکته قابل توجه، حضور سایت های مختلف شهرستان و ارائه تصاویر قدیمی از وقایع تاریخی و خبری شهرستان بهبهان است که با استقبال خوبی از سوی مردم و مسئولین روبرو شد.

وی اضافه کرد: از دیگر برنامه های جانبی در نظرگرفته شده در این نمایشگاه، برگزاری دوره حقوق شهروندی با سخنرانی فرماندار و سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان با همکاری انجمن فصل مهر بود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک