کد خبر: 8074
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۶/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۱:۱۶

    پرویز مظلومی تنها برای یک باخت زیر فشار رفته درحالی که بسیاری اعتقاد راسخ دارند او یکی از بهترین تیم های لیگ را ساخته است.     آرین فرخی : پرویز مظلومی خیلی ناگهانی و بعد از اینکه تیمش در نیمه دوم بازی با ذوب آهن از لحاظ بدنی افت شدیدی کرد و بازنده شد با هجمه ای باورنکردنی از سوی گروهی از پیشکسوتان دور از تیم مانده روبرو شد. انتقادهایی تند که باورش را شاید نداشت. مربی استقلال که تیمش از ۳ بازی ۶ امتیاز دارد و در شرایطی که پرسپولیس تیم آخر لیگ است، با دو بازی خوب دو هفته اولش توانسته جمعیتی نزدیک به ۴۰ هزار نفر را به طور میانگین به ورزشگاه بیاورد، حالا با یک باخت زیر فشار رفته. مظلومی که در استقلال پایگاه محبوبیت سنتی ندارد و به رغم اینکه او با ۴ برد پیاپی در دربی های رسمی توانسته صاحب عنوان سوبله چوبله باشد اما هیچ گاه مثل قلعه نویی، مجیدی، حجازی و منصوریان صاحب لیدرهای سینه چاک نیست. شاید یک قهرمانی در لیگ بتواند او را هم صاحب هوادار سنتی کند اما او هیچ گاه به چنین جایگاهی نرسیده است پس بعد از اولین انتقاد بلیتی را می سوزاند که…

 

 

پرویز مظلومی تنها برای یک باخت زیر فشار رفته درحالی که بسیاری اعتقاد راسخ دارند او یکی از بهترین تیم های لیگ را ساخته است.

 

 

آرین فرخی : پرویز مظلومی خیلی ناگهانی و بعد از اینکه تیمش در نیمه دوم بازی با ذوب آهن از لحاظ بدنی افت شدیدی کرد و بازنده شد با هجمه ای باورنکردنی از سوی گروهی از پیشکسوتان دور از تیم مانده روبرو شد. انتقادهایی تند که باورش را شاید نداشت. مربی استقلال که تیمش از ۳ بازی ۶ امتیاز دارد و در شرایطی که پرسپولیس تیم آخر لیگ است، با دو بازی خوب دو هفته اولش توانسته جمعیتی نزدیک به ۴۰ هزار نفر را به طور میانگین به ورزشگاه بیاورد، حالا با یک باخت زیر فشار رفته. مظلومی که در استقلال پایگاه محبوبیت سنتی ندارد و به رغم اینکه او با ۴ برد پیاپی در دربی های رسمی توانسته صاحب عنوان سوبله چوبله باشد اما هیچ گاه مثل قلعه نویی، مجیدی، حجازی و منصوریان صاحب لیدرهای سینه چاک نیست. شاید یک قهرمانی در لیگ بتواند او را هم صاحب هوادار سنتی کند اما او هیچ گاه به چنین جایگاهی نرسیده است پس بعد از اولین انتقاد بلیتی را می سوزاند که از ابتدای فصل دنبال سهم دادن به صاحبانش بود. او بعد از اولین شکست از خانواده مرحوم حجازی تشکر کرده. مظلومی که از قدیم آتیلا را در کادر خود داشته، برای این فصل هم روی او حساب کرده بود اما جو تیم طوری بود که نشد تا آتیلا در اردوی استقلال بماند،اگرچه این دو رابطه صمیمی شان را با هم حفظ کرده اند. جای آتیلا را امسال فرزاد مجیدی گرفته است. کسی که ابتدا مظلومی روی او به عنوان آنالیزور حساب کرده بود اما حالا با رفتن آتیلا یکی از مربیان تیم است و مسئولیت خطیر زیر نظر داشتن بازیکنان را بر عهده دارد. او تیم را جمع می کند و تکاپوی زیادی هم در کنار تیم دارد. شاید به همین دلیل است که وقتی مظلومی می گوید مثل خانواده حجازی، فرهاد مجیدی هم با کادرفنی استقلال تماس گرفته و به او روحیه داده است، به نظر برسد که فرهاد با برادرش تماس گرفته و بعد با مظلومی هم حرف زده و گفته با آمدنش به تهران، به تمرینات استقلال می رود.

اینکه مظلومی این قدر سریع و بعد از اولین شکست که چیزی از ارزش های تیم خوب او کم نمی کند از این دو فامیل محبوب در استقلال هزینه کرده شاید کمی زود بوده اما نشان از این دارد که سرمربی استقلال برابر انتقادات، تمرکزش را از دست می دهد. او که سابقه قهرمانی جام حذفی را با آبی ها دارد، در دوره جدید پیش روی این تیم نیاز دارد تا با حمایت هواداران، بتواند تیم خوب و یاران جوانش را آماده فصلی بزرگ کند. فصلی که رقبای جدی اصفهانی و تبریزی برای قهرمانی اش از همین شروع فصل، خط و نشان کشیده اند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک