کد خبر: 8098
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۶/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۳:۵۱

  اندونزی از ناپدید شدن یک فروند هواپیمای مسافربری این کشور با ۵۴ سرنشین خبرداد.   خوزستان سرافراز: اندونزی از ناپدید شدن یک فروند هواپیمای مسافربری این کشور با بیش از ۵۰ سرنشین خبرداد. خبرگزاری رسمی اندونزی (آنتارا) روز یکشنبه اعلام کرد پرواز ‘ای.ال ۲۶۲’ خطوط هوایی ‘تریگانا’ که از ‘جایاپور’ مرکز استان ‘پاپوا’ بزرگترین استان این کشور به سمت فرودگاه ‘اوکسیبیل’ در غرب این کشور در حرکت بود، ارتباط خود را از دست داده است. بنابراین گزارش، این هواپیما قرار بود با ۵۴ سرنشین ساعت ۱۵ و ۱۵ دقیقه به وقت محلی در فرودگاه ‘اوکسیبیل’ فرود آید. پرواز در این مسیر به طور معمول ۵۵ دقیقه زمان می برد. روابط عمومی پلیس پاپوآ اعلام کرد این هواپیما با ۴۹ مسافر ساعت ۱۴ و ۲۲ دقیقه به وقت محلی از جایاپور به پرواز درآمده، اما تاکنون گزارشی از آن دریافت نشده است. پنج کودک نیز جزو مسافران این هواپیما هستند. اندونزی تیر ماه امسال نیز شاهد سرنگونی یک فروند هواپیما حمل و نقل نظامی از نوع هرکولس ‘سی ۱۳۰’ بود که ۱۴۲ نفر بر اثر آن کشته شدند. یک فروند هواپیمای مسافربری شرکت هواپیمایی ‘ایرآسیا’ اندونزی نیز دی ماه سال گذشته با ۱۶۲ سرنشین در دریای جاوا سقوط کرد و…

 

اندونزی از ناپدید شدن یک فروند هواپیمای مسافربری این کشور با ۵۴ سرنشین خبرداد.

 

خوزستان سرافراز: اندونزی از ناپدید شدن یک فروند هواپیمای مسافربری این کشور با بیش از ۵۰ سرنشین خبرداد.

خبرگزاری رسمی اندونزی (آنتارا) روز یکشنبه اعلام کرد پرواز ‘ای.ال ۲۶۲’ خطوط هوایی ‘تریگانا’ که از ‘جایاپور’ مرکز استان ‘پاپوا’ بزرگترین استان این کشور به سمت فرودگاه ‘اوکسیبیل’ در غرب این کشور در حرکت بود، ارتباط خود را از دست داده است.

بنابراین گزارش، این هواپیما قرار بود با ۵۴ سرنشین ساعت ۱۵ و ۱۵ دقیقه به وقت محلی در فرودگاه ‘اوکسیبیل’ فرود آید.

پرواز در این مسیر به طور معمول ۵۵ دقیقه زمان می برد.

روابط عمومی پلیس پاپوآ اعلام کرد این هواپیما با ۴۹ مسافر ساعت ۱۴ و ۲۲ دقیقه به وقت محلی از جایاپور به پرواز درآمده، اما تاکنون گزارشی از آن دریافت نشده است.

پنج کودک نیز جزو مسافران این هواپیما هستند.

اندونزی تیر ماه امسال نیز شاهد سرنگونی یک فروند هواپیما حمل و نقل نظامی از نوع هرکولس ‘سی ۱۳۰’ بود که ۱۴۲ نفر بر اثر آن کشته شدند.

یک فروند هواپیمای مسافربری شرکت هواپیمایی ‘ایرآسیا’ اندونزی نیز دی ماه سال گذشته با ۱۶۲ سرنشین در دریای جاوا سقوط کرد و تمام سرنشینان آن کشته شدند.

منطقه جنوب شرق آسیا در دو سال گذشته شاهد سوانح متعد هوایی بوده است. نخستین هواپیمای ناپدیدشده دراین مدت متعلق به خطوط هوایی مالزی بود که اسفند ماه سال ۹۲ در مسیر کوالالامپور به پکن از مسیر خارج و در آب های عمیق اقیانوس هند به زیر آب رفت و تاکنون اثری از پرواز ‘ام.اچ ۳۷۰’ و ۲۳۹ سرنشین آن به دست نیامده است.

تنها قطعه ای از بال این هواپیما اخیرا در جزیره ای در نزدیکی آفریقا پیدا شد.

یک فروند هواپیمای مسافربری مالزی نیز در آسمان اوکراین مورد هدف قرار گرفت که براثر آن تمام سرنشینان آن کشته شدند.

 

 

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک