کد خبر: 8190
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۷/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۵

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز : رئیس مرکز آموزشی فنی و حرفه ای آبادان از برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت مصرف بهینه برق برای کارکنان و کارآموزان مراکز فنی و حرفه ای آبادان خبرداد. ارژنگ کوه سرخ با اعلام خبر فوق افزود: براساس هماهنگی به عمل آمده با ناحیه برق جنوب- واحد ایمنی و آموزش، کارگاه آموزشی مدیریت مصرف بهینه برق برای کارکنان و کارآموزان مراکز فنی و حرفه ای آبادان( برادران-جوش-خواهران) در محل آمفی تئاتر مرکز برادران آبادان برگزار شد. وی تصریح کرد: در این کارگاه اساتید واحد ایمنی و آموزش ناحیه برق جنوب به بررسی و آموزش چگونگی بهینه سازی مصرف انرژی برق پرداخته و پس از جلسه به سوالات حاضرین پاسخ دادند. رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای آبادان خاطرنشان کرد: هرایرانی با اندک ذخیره مصرف انرژی می تواند در جهت از بین بردن کمبود این امر حیاتی گام های مهمی بردارد. لازم به ذکر است، در این جلسه حدود ۱۰۰نفر از کارکنان و کارآموزان مراکز آبادان شرکت داشتند.

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز :

رئیس مرکز آموزشی فنی و حرفه ای آبادان از برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت مصرف بهینه برق برای کارکنان و کارآموزان مراکز فنی و حرفه ای آبادان خبرداد.

ارژنگ کوه سرخ با اعلام خبر فوق افزود: براساس هماهنگی به عمل آمده با ناحیه برق جنوب- واحد ایمنی و آموزش، کارگاه آموزشی مدیریت مصرف بهینه برق برای کارکنان و کارآموزان مراکز فنی و حرفه ای آبادان( برادران-جوش-خواهران) در محل آمفی تئاتر مرکز برادران آبادان برگزار شد.

وی تصریح کرد: در این کارگاه اساتید واحد ایمنی و آموزش ناحیه برق جنوب به بررسی و آموزش چگونگی بهینه سازی مصرف انرژی برق پرداخته و پس از جلسه به سوالات حاضرین پاسخ دادند.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای آبادان خاطرنشان کرد: هرایرانی با اندک ذخیره مصرف انرژی می تواند در جهت از بین بردن کمبود این امر حیاتی گام های مهمی بردارد.

لازم به ذکر است، در این جلسه حدود ۱۰۰نفر از کارکنان و کارآموزان مراکز آبادان شرکت داشتند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک