کد خبر: 8187
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۷/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۶

   خوزستان سرافراز : مدیرکل زندانهای استان تهران با رد برخی شایعات در باره علت تغییر رییس زندان اوین تاکید کرد که این تغییر امری طبیعی بوده و در چارچوب تغییرات عادی مدیریتی در سازمان زندانها صورت گرفته است.     «سهراب سلیمانی»  افزود: دو زندان جدید التاسیس در استان تهران شامل زندان فاز چهار مجتمع تهران بزرگ و اردوگاه فشافویه اخیرا بازگشایی شده است و برای همین، طبق سنت هر ساله که تغییرات مدیریتی در زندانها انجام می شود، جابجایی در ریاست زندان اوین و دیگر زندانهای استان انجام شده است. وی خاطرنشان کرد: بر این اساس، «محمد یوسفی» که تاکنون رییس زندان شهر ری بود، به عنوان رییس زندان اوین منصوب شده است و «محسن شمس رحمانی» معاون زندان اوین به عنوان رییس جدید زندان شهر ری فعالیت خواهد کرد. مدیرکل زندانهای استان تهران افزود: در همین چارچوب، محمدی ریاست فاز ۴ مجتمع تهران بزرگ و شمس زارع ریاست اردوگاه فشافویه را بر عهده گرفته است. وی تصریح کرد: علی اشرف رشیدی رییس سابق زندان اوین نیز به عنوان یک مدیرکل در سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور به فعالیت خود ادامه خواهد داد. سلیمانی هر گونه ارتباط این تغییرات با نحوه رفتار رشیدی با مهدی…

 

 خوزستان سرافراز : مدیرکل زندانهای استان تهران با رد برخی شایعات در باره علت تغییر رییس زندان اوین تاکید کرد که این تغییر امری طبیعی بوده و در چارچوب تغییرات عادی مدیریتی در سازمان زندانها صورت گرفته است.

 

  «سهراب سلیمانی»  افزود: دو زندان جدید التاسیس در استان تهران شامل زندان فاز چهار مجتمع تهران بزرگ و اردوگاه فشافویه اخیرا بازگشایی شده است و برای همین، طبق سنت هر ساله که تغییرات مدیریتی در زندانها انجام می شود، جابجایی در ریاست زندان اوین و دیگر زندانهای استان انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: بر این اساس، «محمد یوسفی» که تاکنون رییس زندان شهر ری بود، به عنوان رییس زندان اوین منصوب شده است و «محسن شمس رحمانی» معاون زندان اوین به عنوان رییس جدید زندان شهر ری فعالیت خواهد کرد.

مدیرکل زندانهای استان تهران افزود: در همین چارچوب، محمدی ریاست فاز ۴ مجتمع تهران بزرگ و شمس زارع ریاست اردوگاه فشافویه را بر عهده گرفته است.

وی تصریح کرد: علی اشرف رشیدی رییس سابق زندان اوین نیز به عنوان یک مدیرکل در سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

سلیمانی هر گونه ارتباط این تغییرات با نحوه رفتار رشیدی با مهدی هاشمی در زندان اوین را رد کرد و گفت که این تغییرات هیچ ربطی به هیچ چیزی ندارد.

برخی رسانه ها پیش از این مدعی شده بودند که رحمانی به عنوان رییس زندان اوین، رفتاری متفاوت و بسیار محترمانه با مهدی هاشمی داشته و به همین دلیل، توبیخ و برکنار شده است.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک