کد خبر: 8213
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۸/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۱:۵۷

درصورت تامین اعتبار لازم در امسال، پروژه های مراکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران به اتمام رسیده و آماده بهره برداری خواهد شد.   به گزارش خوزستان سرافراز به نفل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان، در صورت تامین اعتبار لازم در سال جاری، پروژه های مراکز آموزش فنی و حرفه ای عین ۲ اهواز،مرکز خواهران باغملک و شوش به اتمام رسیده و آماده بهره برداری خواهدشد. بنابراین گزارش، با افتتاح این پروژه ها ۶هزار و ۵۰۰مترمربع به فضای آموزشی مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان خوزستان افزوده خواهدشد. لازم به ذکر است، تعداد ۱۰پروژه دیگر نیز در شهرستان ها و مرکز استان در حال اجرا است که پیشرفت فیزیکی آن بین ۲۰ تا ۸۵درصد بوده و در صورت اجرای کاملا ین پروژه ها ۳۷هزار مترمربع به فضای آموزشی مراکز اضافه خواهدشد.

درصورت تامین اعتبار لازم در امسال، پروژه های مراکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران به اتمام رسیده و آماده بهره برداری خواهد شد.

 

به گزارش خوزستان سرافراز به نفل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان، در صورت تامین اعتبار لازم در سال جاری، پروژه های مراکز آموزش فنی و حرفه ای عین ۲ اهواز،مرکز خواهران باغملک و شوش به اتمام رسیده و آماده بهره برداری خواهدشد.

بنابراین گزارش، با افتتاح این پروژه ها ۶هزار و ۵۰۰مترمربع به فضای آموزشی مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان خوزستان افزوده خواهدشد.

لازم به ذکر است، تعداد ۱۰پروژه دیگر نیز در شهرستان ها و مرکز استان در حال اجرا است که پیشرفت فیزیکی آن بین ۲۰ تا ۸۵درصد بوده و در صورت اجرای کاملا ین پروژه ها ۳۷هزار مترمربع به فضای آموزشی مراکز اضافه خواهدشد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک