کد خبر: 8230
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۸/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۳:۰۸

   بزرگ‌ترین شرکت فروشنده دامنه‌های اینترنتی – Godaddy – کم‌نظیرترین روش پرداخت پاداش به کارمندان خود را ابداع کرده است.  به گزارش خوزستان سرافراز، مطابق تصویری که مشاهده می‌کنید، کارمندانی که قرار است مورد تشویق در این شرکت کامپیوتری قرار گیرند، در یک محفظه شیشه‌ای با چارچوب فلزی محکم قرارگرفته و زیر پایشان فن پرقدرتی نصب است که به مدت ۱۵ ثانیه روشن می‌شود.آن‌ها می‌توانند در مدت ۱۵ ثانیه هرچقدر که می‌توانند دلارهای موجود در محفظه را بردارند. پس از ۱۵ ثانیه این توربین خاموش شده و کارمند تشویق شده پول‌های جمع کرده را با خود می‌برد.معمولاً کارمندان فروش که داخل این محفظه قرار می‌گیرند ۶۰۰ الی ۷۰۰ دلار نصیبشان می‌شود.«بلیک ایروینگ» مدیر اجرایی «گو-د-دی» است (در سال ۲۰۱۳ با کندن از یاهو به این کمپانی پیوست) که توانسته با روش‌های ابداعی، کارمندان فروش خود را به کار بیشتر ترغیب کند و ۳۵۰۰ کارمند فروش را با عشق و علاقه فراوان تشویق به کار بیشتر کند. در برخی مواقع کارمند موفق می‌تواند شام را در کنار مدیر اجرایی بخورد و باهم گپ بزنند. ایروینگ می‌گوید این‌ها کلید موفقیت مداوم «گو-د-دی» در آینده است. به گفته ایروینگ اگر یک تماس از سوی مشتری حتی یک روز هم طول بکشد، کارمندان باکمال…

 

 بزرگ‌ترین شرکت فروشنده دامنه‌های اینترنتی – Godaddy – کم‌نظیرترین روش پرداخت پاداش به کارمندان خود را ابداع کرده است. 

به گزارش خوزستان سرافراز، مطابق تصویری که مشاهده می‌کنید، کارمندانی که قرار است مورد تشویق در این شرکت کامپیوتری قرار گیرند، در یک محفظه شیشه‌ای با چارچوب فلزی محکم قرارگرفته و زیر پایشان فن پرقدرتی نصب است که به مدت ۱۵ ثانیه روشن می‌شود.آن‌ها می‌توانند در مدت ۱۵ ثانیه هرچقدر که می‌توانند دلارهای موجود در محفظه را بردارند.

پس از ۱۵ ثانیه این توربین خاموش شده و کارمند تشویق شده پول‌های جمع کرده را با خود می‌برد.معمولاً کارمندان فروش که داخل این محفظه قرار می‌گیرند ۶۰۰ الی ۷۰۰ دلار نصیبشان می‌شود.«بلیک ایروینگ» مدیر اجرایی «گو-د-دی» است (در سال ۲۰۱۳ با کندن از یاهو به این کمپانی پیوست) که توانسته با روش‌های ابداعی، کارمندان فروش خود را به کار بیشتر ترغیب کند و ۳۵۰۰ کارمند فروش را با عشق و علاقه فراوان تشویق به کار بیشتر کند.

در برخی مواقع کارمند موفق می‌تواند شام را در کنار مدیر اجرایی بخورد و باهم گپ بزنند. ایروینگ می‌گوید این‌ها کلید موفقیت مداوم «گو-د-دی» در آینده است.

به گفته ایروینگ اگر یک تماس از سوی مشتری حتی یک روز هم طول بکشد، کارمندان باکمال خونسردی جواب وی را می‌دهند و مشتری باکمال میل و پس از رضایت کامل گوشی را قطع می‌کند.

گفتنی است کمپانی «گو-د-دی» (تأسیس در سال ۱۹۹۷) با درآمد سالانه ۱.۳۸ میلیارد دلار بزرگ‌ترین فروشنده دامنه‌های اینترنتی جهان است که آیکان به آن نمره عالی را درزمینهٔ خریدوفروش دامنه اینترنتی داده است. ۱۸ سال از عمر این کمپانی می‌گذرد و در این مدت ۶۰ میلیون از دامنه‌های اینترنتی از مجموع ۲۹۴ میلیون دامنه اینترنتی توسط «گو-د-دی» به ثبت رسیده است.

 

ماشین پول گو-د-دی

 

بلیک ایروینگ؛ مدیر اجرایی گو-د-دی

 

کارمندان خوشبخت در گو-د-دی

گو-د-دی

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک