کد خبر: 8199
تعداد نظرات: يك نظر
تاریخ انتشار: ۲۸/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۰:۴۶

 تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در هفته نخست رقابت های دسته ۱ برابر میهمانش ایرانجوان بوشهر به پیروزی رسید تا این رقابت ها را با پیروزی آغاز کند. به گزارش خوزستان سرافراز : دیدار تیم های نفت آبادان و ایرانجوان بوشهر در ورزشگاه تختی آبادان عصر دوشنبه با حضور سه هزار تماشاگر برگزار شد و در پایان تیم نفت آبادان با دو گل به پیروزی رسید. محمد پورمحمد در دقیقه ۴۰ و علی عبدالله زاده در دقیقه ۴۵+ ۴ دو گل تیم نفت آبادان را در این دیدار به ثمر رساندند. روح الله شریفی به همراه محمد راهی و محمد رسول زورقی، قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند. حجت الاسلام علی ابراهیمی پور امام جمعه آبادان نیز با حضور در ورزشگاه این دیدار را از نزدیک تماشا کرد. تیم فوتبال نفت آبادان با این پیروزی نخستین سه امتیاز رقابت های این فصل لیگ دسته ۱ را کسب کرد.

 تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در هفته نخست رقابت های دسته ۱ برابر میهمانش ایرانجوان بوشهر به پیروزی رسید تا این رقابت ها را با پیروزی آغاز کند.

به گزارش خوزستان سرافراز : دیدار تیم های نفت آبادان و ایرانجوان بوشهر در ورزشگاه تختی آبادان عصر دوشنبه با حضور سه هزار تماشاگر برگزار شد و در پایان تیم نفت آبادان با دو گل به پیروزی رسید.

محمد پورمحمد در دقیقه ۴۰ و علی عبدالله زاده در دقیقه ۴۵+ ۴ دو گل تیم نفت آبادان را در این دیدار به ثمر رساندند.

روح الله شریفی به همراه محمد راهی و محمد رسول زورقی، قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند.

حجت الاسلام علی ابراهیمی پور امام جمعه آبادان نیز با حضور در ورزشگاه این دیدار را از نزدیک تماشا کرد.

تیم فوتبال نفت آبادان با این پیروزی نخستین سه امتیاز رقابت های این فصل لیگ دسته ۱ را کسب کرد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:انتشار یافته: يك نظر
 • admin
  |
  |
  ۱:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۸
  آبادان برزیلته
 • نظرات بینندگان
  نام:
  ایمیل:
  * نظر:
  نظر سنجی

  آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

  Loading ... Loading ...
  تازه ترین اخبار
  آ نتورک