کد خبر: 8233
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۸/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۳:۴۹

 با اعتراض نمایندگان به پخش فیلمی از سوی نماینده اصفهان در جریان سوالش از وزیر نیرو لحظاتی مجلس با همهمه مواجه شد.   به گزارش خوزستان سرافراز، در جریان سئوال حسن کامران، نماینده اصفهان از حمیدچیت چیان وزیر نیر، وی به اتاق فرمان دستور پخش فیلمی را داد که از صحبت ها و وضعیت کشاورزان اصفهانی تهیه شده بود و در آن، این کشاورزان و مرردم روستایی نسبت به بی آبی و گرفتن حقابه شان و همچنین خشک شدن زاینده رود معترض بودند. این فیلم که به گفته برخی نمایندگان متعلق به گذشته بود و به دلیل حرف ها و مطالبات مردم که در آن با گریه و گلایه مندی حرف می زدند، ممکن بود فضای مجلس را احساسی کند. از این رو برخی نمایندگان با فریاد دو دو اعتراض خود به ادامه پخش فیلم را به هیات رئیسه اعلام کنند. در این میان، محمدرضا باهنر که در غیاب علی لاریجانی ریاست جلسه را برعهده داشت خطاب به نماینده اصفهان گفت: آقای کامران! نمایندگان می گویند که اولا این فیلم متعلق به ۵-۴ سال قبل است و به این دولت مربوط نمی شود و ثانیا اینکه افراد مجروحی که در این فیلم نشان داده اید، مربوط به انفجار خط لوله…

 با اعتراض نمایندگان به پخش فیلمی از سوی نماینده اصفهان در جریان سوالش از وزیر نیرو لحظاتی مجلس با همهمه مواجه شد.

 

به گزارش خوزستان سرافراز، در جریان سئوال حسن کامران، نماینده اصفهان از حمیدچیت چیان وزیر نیر، وی به اتاق فرمان دستور پخش فیلمی را داد که از صحبت ها و وضعیت کشاورزان اصفهانی تهیه شده بود و در آن، این کشاورزان و مرردم روستایی نسبت به بی آبی و گرفتن حقابه شان و همچنین خشک شدن زاینده رود معترض بودند.

این فیلم که به گفته برخی نمایندگان متعلق به گذشته بود و به دلیل حرف ها و مطالبات مردم که در آن با گریه و گلایه مندی حرف می زدند، ممکن بود فضای مجلس را احساسی کند. از این رو برخی نمایندگان با فریاد دو دو اعتراض خود به ادامه پخش فیلم را به هیات رئیسه اعلام کنند.

در این میان، محمدرضا باهنر که در غیاب علی لاریجانی ریاست جلسه را برعهده داشت خطاب به نماینده اصفهان گفت: آقای کامران! نمایندگان می گویند که اولا این فیلم متعلق به ۵-۴ سال قبل است و به این دولت مربوط نمی شود و ثانیا اینکه افراد مجروحی که در این فیلم نشان داده اید، مربوط به انفجار خط لوله یزد در همان سال هاست! بنابراین اگر توضیحی دارید بفرمائید!

کامران نیز تاکید کرد: من همین امروز به خرج خودم نمایندگان را به این منطقه دعوت می کنم تا بیایند و از نزدیک وضعیت مردم منطقه را که دربه در شده اند را ببینند. اما سئوال من از وزیر این است که چرا حقابه این کشاورزان که خود زمانی خمس و زکات می دادند را به صنعت داده اید که آن ها امروز زکات بگیر شوند!

در پایان، نمایندگان موافقت خود را از پاسخ های وزیر اعلام کردند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک