کد خبر: 8237
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۸/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۴:۴۵

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: خوزستان شرایط سخت زیادی را بعد از انقلاب متحمل شده است و حق دارد که مطالبات خود را به دولت بدهد و دولت باید به این مطالبات نگاه ویژه‌ای داشته باشد. به گزارش خوزستان سرافراز : هوشمند صفایی در حاشیه بازدید از مراکز توان‌بخشی دختران معلول بالای ۱۴ سال اهواز عنوان کرد: به‌منظور تقویت مراکز بازپروری معلولان، حمایت‌ها و کمک‌های لازم ارائه خواهد شد و در صورت لزوم حتی در کنار این مراکز، واحدهای جدیدی نیز ایجاد خواهیم کرد. وی افزود: این بازدید به‌منظور بررسی مشکلات مراکز نگهداری و همچنین تلاش‌های بهزیستی استان و روند کار آنان انجام گرفته تا با بررسی نقاط قوت و ضعف و کمبودها، راه‌کاری برای کمک به این مراکز پیدا کنیم. صفایی گفت: تلاش‌های بهزیستی و مراکز خصوصی نگهداری از معلولان واقعاً قابل‌تقدیر است زیرا با تمام کمبودها، شاهد عملکرد خوبی در این زمینه بوده‌ایم ولی این مراکز به کمک و حمایت مالی نیاز دارند که در این خصوص برنامه‌هایی را تدوین می‌کنیم. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان بیان کرد: به‌منظور تقویت مراکز بازپروری معلولان، حمایت‌ها و کمک‌های لازم ارائه خواهد شد و در صورت لزوم حتی در کنار این مراکز، واحدهای جدیدی نیز ایجاد…

هوشمند صفائی: دولت به مطالبات استان نگاه ویژه‌ای داشته باشد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: خوزستان شرایط سخت زیادی را بعد از انقلاب متحمل شده است و حق دارد که مطالبات خود را به دولت بدهد و دولت باید به این مطالبات نگاه ویژه‌ای داشته باشد.

به گزارش خوزستان سرافراز : هوشمند صفایی در حاشیه بازدید از مراکز توان‌بخشی دختران معلول بالای ۱۴ سال اهواز عنوان کرد: به‌منظور تقویت مراکز بازپروری معلولان، حمایت‌ها و کمک‌های لازم ارائه خواهد شد و در صورت لزوم حتی در کنار این مراکز، واحدهای جدیدی نیز ایجاد خواهیم کرد.

وی افزود: این بازدید به‌منظور بررسی مشکلات مراکز نگهداری و همچنین تلاش‌های بهزیستی استان و روند کار آنان انجام گرفته تا با بررسی نقاط قوت و ضعف و کمبودها، راه‌کاری برای کمک به این مراکز پیدا کنیم.

صفایی گفت: تلاش‌های بهزیستی و مراکز خصوصی نگهداری از معلولان واقعاً قابل‌تقدیر است زیرا با تمام کمبودها، شاهد عملکرد خوبی در این زمینه بوده‌ایم ولی این مراکز به کمک و حمایت مالی نیاز دارند که در این خصوص برنامه‌هایی را تدوین می‌کنیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان بیان کرد: به‌منظور تقویت مراکز بازپروری معلولان، حمایت‌ها و کمک‌های لازم ارائه خواهد شد و در صورت لزوم حتی در کنار این مراکز، واحدهای جدیدی نیز ایجاد خواهیم کرد.

صفایی تصریح کرد: برای حمایت بیش‌تر، با همکاری بهزیستی کمبودها و نیازهای مراکز بازپروری شناسایی و در قالب بسته حمایتی تدوین و به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارائه خواهد شد تا حمایت‌های مالی را در این بخش جذب کنیم.

او ادامه داد: خوزستان شرایط سخت زیادی را بعد از انقلاب متحمل شده است و حق دارد که مطالبات خود را به دولت بدهد و دولت باید به این مطالبات نگاه ویژه‌ای داشته باشد. با بسته حمایتی که به وزارت ارائه می‌شود، منابع مالی و تسهیلات ارزان‌قیمتی در اختیار مراکز بازپروری قرار خواهیم داد تا انگیزه ادامه کار در آنان تقویت شود.

ایلنا/

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک